USA i Rosja kontra Chiny? Polska w roli dywersanta

Możliwe, że swobodna ręka Moskwy na Ukrainie to kwestia czasu i kolejnych spotkań, a wtedy siłą rzeczy pojawi się pytanie o wiarygodność amerykańskich gwarancji dla Polski Czytaj więcej »

 

Marusik: Czy ktoś nam szykuje krwawy majdan?

Europoseł Michał Marusik (prezes KNP) ostrzega przed możliwością rozpętania w naszym kraju "polskiego majdanu". Przypomina, że krwawy zamach stanu w Kijowie został zapoczątkowany przez pokojowe manifestacje "obrońców demokracji".

Wypowiedź nagrana została w Kartuzach 12 grudnia 2015 roku.


2 Responses to Marusik: Czy ktoś nam szykuje krwawy majdan?

  1. andrzej napisał(a):

    wszystko wskazuje na kolejny majdan, tym bardziej że obecnie sporo wojska amerykańskiego stacjonuje w polsce, które pewnie dopomoże obrońcom demokracji. ciekawi mnie tylko czy po wszystkim duda z kaczyńskim również uciekną do rosji (mimo wszystko to prawdopodobne, bo duda pierwsze swoje gratulacje dostał od putina jeszcze przed ogłoszeniem wyników przez pkw) jak janukowycz czy może jednak do chin (podczas ostatniej wizyty prezydent nawiązał dobre kontakty z tamtejszymi oligarchami).

  2. sPiSek napisał(a):

    Cha!!Ha!Che!CHEEE!!Hi!CHi!CHJI!! Pierwsi to będą spiepszać ci z PO/PSLD/UD/UW/UP. Czy to nie wszystko jedno dokąd będą uciekały polityczne ‚elity’? Byle w Polsce zrobiło się od nich ożywcze i dobre powietrze, bez dwutlenku węgla oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *