Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz: Dlaczego żydzi nie lubią Polaków

Gorący temat... Stanisław Michalkiewicz stara się wytłumaczyć, dlaczego żydzi nie lubią Polaków. Co zresztą mogliśmy obserwować bardzo wyraźnie w ostatnich dniach, kiedy to izraelscy i amerykańscy dygnitarze nie szczędzili nam wszelkiego rodzaju obelg.


I na tym się pewnie nie skończy... Poniższe nagranie to fragment debaty z udziałem Stanisława Michalkiewicza, Tadeusza Płużańskiego i Leszka Żebrowskiego z 2017 roku. Całość znajduje się TUTAJ...


2 Responses to Michalkiewicz: Dlaczego żydzi nie lubią Polaków

 1. Alicja Courtney napisał(a):

  Doskonaly komentarz jak zwykle, pana Michalkiewicza mozna sluchac dzien i spora czesc nocy.
  Na marginesie powiem inny kawal na czasie.
  Przed Sadem odbywa sie rozprawa i na koniec sedzia udziela glosu oskarzonemu. Oskarzony wypowiada sie w swojej obronie. Co zdanie mowi „prosze sprawiedliwego sadu.” Sedzia po jakims czsie zwraca mu uwage „nalezy mowic prosze wysokiego sadu.” Oskarzony zastosowal sie do uwagi sedziego ale po jakims czasie znow mowil „prosze sprawiedliwego sadu.” W koncu sedzia nie wytrzymal i zawolal: „juz panu mowilem ze sad nie jest sprawiedliwy tylko wysoki!”

 2. pawel napisał(a):

  Komentarze do powyższego artykułu na Wykop.pl
  https://www.wykop.pl/link/4307831/michalkiewicz-dlaczego-zydzi-nie-lubia-polakow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *