Polska na tle polityki światowej – Stanisław Michalkiewicz w Sanoku i Brzozowie

Podczas spotkań głównie omawiano tematykę tego, jak należy w sposób racjonalny prowadzić politykę zagraniczną i historyczną Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz: Młodzi zbuntują się przeciw starym wampirom!

Stanisław Michalkiewicz: "Nie dziwię się, że dzieci nie chcą się rodzić. Gdybym ja wiedział, że przychodząc na świat mam do spłacenia dług, którego nie spłacę przez całe życie to też bym się zastanowił".


Michalkiewicz mówi m.in. o przymusie ubezpieczeń, o "starych wampirach wysysających krew z młodych", programie 500+, demografii i długu publicznym (nagranie podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim, marzec 2016 - organizator Pobudka.org)


4 Responses to Michalkiewicz: Młodzi zbuntują się przeciw starym wampirom!

 1. MGR napisał(a):

  Miłość jest najważniejsza. To ona nas zbawi a nie jakieś cudowne ideologie.

 2. anarchiokapitalizm napisał(a):

  Miłość i miłosierdzie, miłością i miłosierdziem, lecz jest również SPRAWIEDLIWOŚĆ i GNIEW Boży. I od nich będzie zależeć ZBAWIENIE. Każdy będzie rozliczany indywidualnie z tego co pamiętam, a Pan Bóg za dobre wynagradza, a za zło karze. Czy coś pomyliłem?

 3. Logik napisał(a):

  Michalkiewicz niech idzie na (zasluzona?) emeryture. Niech przestanie bredzic, straszyc i przekrecac fakty. Szkoda ze program 500 plus nie pojawil sie zanim go poczeto wtedy byloby jedengo przekretacza rzeczwistosci mniej.

 4. pobożny napisał(a):

  Mam nadzieję, że wPiS powyższy p.Logika będzie wykasowany, bo jest bez argumentów, nie na temat i grzeszy ZŁORZECZENIEM wobec drugiego bliźniego. Czy na tym poziomie powinny być dyskusje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *