Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz o nowych męczennikach za demokrację: „Trwa rzeź drzew!”

Stanisław Michalkiewicz mówi o tym, iż jesteśmy w przededniu kolejnej kombinacji operacyjnej i o tym jak rodzą się nowi męczennicy demokracji. Nie tylko Sebastian K. i specjalista od skubania starszych osób metodą "na wnuczka", zasłużyli na takie miano. Kto jeszcze?


Posłuchaj fragmentu spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem, które odbyło się w Łodzi w dniu 21 lutego 2017 roku (nagranie: Piotr Korzeniowski).


2 Responses to Michalkiewicz o nowych męczennikach za demokrację: „Trwa rzeź drzew!”

  1. belkarotti napisał(a):

    ciekawa koncepcja z tym gościem o cygańskich korzeniach. Bardzo prawdopodobne, że paraliż w kwestii posądzenia o rasizm nakazał wypuszczenie tego kryminalisty. Śmiejemy się, a raczej przyglądamy temu co dzieje się w Szwecji nie dostrzegając własnego podwórka. Obyśmy w takim postępowaniu nie doszli do ściany, pod którą najmroczniejsze mniejszości w imię swoich praw itp. nie domagali się przeprosin i zadośćuczynienia.

  2. belkarotti napisał(a):

    Nie wiem jak edytować, więc dodam, że kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć tego, że pewni ludzie popierają wszelkiego rodzaju tzw. tabletki dzień po, a walczą o wycinkę drzew…mam swoje teorię ale to nadawałoby się chyba na dłuższe wypracowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *