Wolta PiS – jak „dobra zmiana” okazała się zmianą udawaną

Liderzy partii rządzącej zrobili sobie z gęby cholewę. Nie tylko zresztą oni, bo wraz z nimi, po raz kolejny już, popierające PiS media Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz pod prąd

Stanisław Michalkiewicz rzadko gości w mediach. Dlatego nie byle gratką dla jego sympatyków będzie bez wątpienia wywiad jakiego dwa lata temu udzielił Jerzemu Zalewskiemu w programie „Pod prąd”, na antenie Telewizji PULS.

Zachęcamy do obejrzenia tego wywiadu, w którym znany prawicowy publicysta opowiada o swoich poglądach, o swoim życiu, o Unii Polityki Realnej, o socjalizmie, kapitalizmie, początkach III RP…


One Response to Michalkiewicz pod prąd

  1. polakoniemiec napisał(a):

    bardzo cenię poglądy i fenomenalny sposób widzenia rzeczywistosci prezentowany przez Pana Michalkiewicza. Jest on ciekawszy niż cała twórczość Lisów, Olejników, Kraśków i tym podobnych dziennikarzy „niezaleznych inaczej”.
    Pozdrawiam Pana Panie Michalkiewicz, a Polakom życzę (i radzę), żeby otworzyli swoje głowy na to, co mówi ten prawdziwy polski patriota. od Pana Michalkiewicza dowiedzą się jak postrzegać rzeczywistość, a nie od Kaczyńskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *