Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz pod prąd

Stanisław Michalkiewicz rzadko gości w mediach. Dlatego nie byle gratką dla jego sympatyków będzie bez wątpienia wywiad jakiego dwa lata temu udzielił Jerzemu Zalewskiemu w programie „Pod prąd”, na antenie Telewizji PULS.

Zachęcamy do obejrzenia tego wywiadu, w którym znany prawicowy publicysta opowiada o swoich poglądach, o swoim życiu, o Unii Polityki Realnej, o socjalizmie, kapitalizmie, początkach III RP…


One Response to Michalkiewicz pod prąd

  1. polakoniemiec napisał(a):

    bardzo cenię poglądy i fenomenalny sposób widzenia rzeczywistosci prezentowany przez Pana Michalkiewicza. Jest on ciekawszy niż cała twórczość Lisów, Olejników, Kraśków i tym podobnych dziennikarzy „niezaleznych inaczej”.
    Pozdrawiam Pana Panie Michalkiewicz, a Polakom życzę (i radzę), żeby otworzyli swoje głowy na to, co mówi ten prawdziwy polski patriota. od Pana Michalkiewicza dowiedzą się jak postrzegać rzeczywistość, a nie od Kaczyńskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *