Czy przedsiębiorca może zostać świętym?

Szkoda, że mówienie w kościele katolickim o zysku w biznesie uważa się ciągle za coś, co nie idzie w parze ze świętością Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz, Skiba, Doerre – Czy Polskę stać na niepodległość?

Zapraszamy do obejrzenia panelu dyskusyjnego z udziałem publicystów magazynu "Polonia Christiana" i portalu Pch24.pl - Sławomira Skiby i Piotra Doerre oraz red. Stanisława Michalkiewicz. Temat dyskusji - "Czy Polskę stać na niepodległość?".


Polska staje przed wyzwaniem ochrony swojej wolności. Czy szansą dla naszego kraju jest realizacja koncepcji „Międzymorza”? Poniżej zapis ze spotkania, które zorganizował w Krakowie magazyn "Polonia Christiana".


One Response to Michalkiewicz, Skiba, Doerre – Czy Polskę stać na niepodległość?

  1. Sceptissimus napisał(a):

    To przygnębiające. Na sali właściwie nie było młodych ludzi.
    Projekt sowietyzacji społeczeństwa zdaje się być bardziej zaawansowany niż się to wydaje nawet pesymistom.
    Co do Michałkiewicza, można odnieść wrażenie że cierpi on na antykaczystowską fobię. Krytyka Jarosława Kaczyńskiego w związku z jego wypowiedzią z okazji kolejnej rocznicy zamachu pod Smoleńskiem – jest zupełnie nielogiczną. W przypadku Michałkiewicza, którego cenie właśnie za logikę wywodów – jest to dla mnie nieprzyjemnna konstatacja.
    Przy okazji rocznicy nie osądzonego do dzisiaj masowego mordu, nie mówi się o programach politycznych i gospodarczych dla kraju – tylko o zdarzeniu i jego konsekwencjach. No, ale jako się rzekło – nikt najwyraźniej nie jest w stanie wznieść się ponad osobiste fobie i urazy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *