Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Michalkiewicz w „Młodzież kontra”

13 lutego 2011 roku w programie „Młodzież kontra… Pod obstrzałem” wystąpił „na żywo” Stanisław Michalkiewicz. Publicysta, założyciel UPR i były jej prezes odpowiadał na liczne pytania zgromadzonej w studio młodzieży. Pytania były ciekawe, czasem ostre, ale gość programu był w świetnej formie. Warto obejrzeć ten program, tym bardziej że spotkanie z p. Stanisławem na ekranach TV to bardzo rzadkie zjawisko.

Pan Michalkiewicz mówi m.in. o tym czym jest liberalizm, czym jest konserwatyzm, odpowiada na pytania dotyczące bieżących spraw, a także sytuacji w UPR.


3 Responses to Michalkiewicz w „Młodzież kontra”

  1. masd napisał(a):

    Pan redaktor prowadzący usiłował odpowiednio manipulować przebiegiem konfrontacji i skończył 10 minut przed oficjalnym zakończeniem jak było w programie: od 20,5o do 21,3o, a było do 21,2o.

  2. […] kto oglądał pana Stanisława Michalkiewicza w programie TVP „Młodzież kontra” utkwiła w pamięci troska pani profesor doktor […]

  3. Dawid napisał(a):

    Brawo! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *