Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Michnik do Gruzji?

Jak podaje Onet.pl powołując się na serwis internetowy „Gruzja-online”, Adam Michnik kandyduje na stanowisko dyrektora generalnego gruzińskich mediów państwowych. „Pomysł zatrudnienia go na tym stanowisku zgłosiły: organizacje pozarządowe, część środowisk akademickich i opozycja. Gruziński rzecznik praw obywatelskich Sozar Subari twierdzi, że przeprowadzono już rozmowy z szefem „Gazety Wyborczej”, który zgodził się wystartować w konkursie. Subari uważa, że Michnik jest profesjonalistą w swoim zawodzie, a w wielu krajach szanowane są jego zasługi dla budowy demokracji w Europie” – czytamy na Onet.pl.

Portal podaje, że „(…) naczelny „Wyborczej” znany jest w Gruzji z prac w specjalnej komisji monitorującej przestrzeganie standardów etyki zawodowej w gruzińskich mediach. W 2007 roku Michnik był mediatorem, który pomógł Gruzinom załagodzić napięcia społeczne po zamknięciu przez władze jednej ze stacji telewizyjnych. Gruzińskie media nie informują ilu kandydatów wystartowało w konkursie na dyrektora generalnego państwowych mediów. Wyniki będą znane 10 sierpnia”…

PS/Onet.pl


One Response to Michnik do Gruzji?

  1. Piotr Korzeniowski napisał(a):

    Mam nadzieję, że wygra te konkurs! Niech sobie pracuje gdziekolwiek indziej, byle jak najdalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *