Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Min. Sikorski o „robieniu laski” Amerykanom

"WPROST" ma kolejne nagrania. Tym razem fragment jednego z nich ujawniła dziś w Radio ZET Monika Olejnik. Jest to fragment rozmowy pomiędzy szefem MSZ, Radosławem Sikorskim a b. ministrem finansów, Jackiem Rostowskim.


Oto ujawniony krótki fragment:

"- Polsko-amerykański sojusz to jest nic niewarty. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa – miał stwierdzić Radosław Sikorski w rozmowie z Jackiem Rostowskim, do której dotarł „Wprost”. Jej fragmenty ujawniła dzisiaj na antenie Radio ZET Monika Olejnik.

- Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy – dodawał szef MSZ. – Problem w Polsce jest taki, że mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę (…) Taka murzyńskość."

Cóż, pozostaje nam czekać na kolejne rewelacje!

Źródło: facebook.com/TygodnikPolityka?fref=ts


3 Responses to Min. Sikorski o „robieniu laski” Amerykanom

 1. Niezalezny napisał(a):

  Sikorski ma w 100% racje. To Wlasnie USA, FDR, President USA razem z Anglia (Churchill’em) „sprzedali Polske w Jalcie pod Sowiecka dominacje. Takich „przyjaciol” i „sojusznikow” Polsce nie potrzeba i sa „bezuzyteczni”. Nalezy pamietac jednak ze Sikorski jest zonaty z Anne Applebaum, jedna z czolowych dyrektorow Rady Spraw Zagranicznych (Cpouncil on Foreign Relations), tzw. Think-tank amerykanski, ktorego glownym celem jest stworzenie Nowego Porzadku Swiata jako jeden Rzad swiatowy. Ten Nowy Porzadek to tez cel Komisji Trojstronnej, Atlantic Council i grupy Bilderberg gdzie np. Zbigniew Brzezinski i Henry Kissinger sa czolowymi „liderami”. Napewno taki sojusz nie jest „szkodliwy” wedlug Sikorskiego. Szczegolnie nie bedzie to „szkodliwe” jesli Sikorski bedzie nominowany na miejsce Ashton jako nowy szef polityki Unii Europejskiej.

 2. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  Wydaje mi się, że Radosław Sikorski to dobry „kupiec”, jest pilnym słuchaczem tego co mówił od zawsze Stanisław Michalkiewicz i „prywatnie” te poglądy powtórzył.
  Amerykanie tę „prywatną” rozmowę usłyszeli i teraz chcąc nadal wykorzystywać Polskę jako konia trojańskiego w Eurosojuzie będą musieli zapłacić za tę usługę z góry. Bo jak nie, to Polska jak panna na wydaniu wyjdzie za mąż za Niemca.

 3. belzebub napisał(a):

  od razu dymisja sikorskiego i tyle! jak teraz poważnie gadać z takim typem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *