Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Mistrz świata w boksie nowym ochroniarzem Donalda Tuska?

Ukrainiec Witalij Kliczko chronił bezpieczeństwa premiera podczas zebrania aktywistów PO startujących do euro-koryta! Zamiast agentów UOP to właśnie bokser z Kijowa wszedł na salę konwentu "wybiórczego", paradując u boku Donalda Tuska i usiadł tuż obok, aby nikt nie ważył się zbliżyć do szefa PO.


TVP1 twierdzi, że jest to najlepszy spot wyborczy, bo kandydaci PO do euro-koryta mogli się swobodnie fotografować u boku mistrza świata w boksie wagi ciężkiej, aby wykazać w kampanii jak silna fizycznie jest obecnie ich partia.

Jaka była prawdziwa przyczyna tej decyzji premiera, która podważa autorytet UOP?

Otóż Donald Tusk, po kompromitacji jego partii w gmachy Sejmu, podczas konfrontacji  z rodzicami dzieci niepełnosprawnych, najprawdopodobniej postanowił zademonstrować wszystkim niezadowolonym z jego rządów Polakom, jakim dysponuje zapleczem siłowym!

Witalij Kliczko ma brata, również boksera, który w razie potrzeby może być ściągnięty do Urzędu Rady Ministrów w Warszawie, aby paradować u drugiego boku Donalda Tuska jako jego ochroniarz.

Rajmund Pollak


2 Responses to Mistrz świata w boksie nowym ochroniarzem Donalda Tuska?

  1. Marko napisał(a):

    W rzeczywistosci to Kliczko czyli wlasciwie Herr Klitsch jest szefem osobnika podajacego sie za von Thuska. Herr Klitsch nalezy do dworu Wladymira Hohenzollerna znanego tez jako Putin i na jego zlecenie wywolal zawieruche na Ukrainskim placu zwanym Majdan. Nazywanie oszusta bokserem i do tego mistrzem swiata jest obraza dla boksu i sportu. Kazdy myslacy wie, ze to tylko teatrzyk dla idiotow, w ktorym jedynie pierze sie lewa kase a wszystkie tzw. walki sa udawane i z gory zaplanowane. Przeciwnicy Herr Klitscha to osilki z jego osobistej ochrony, w zwiazku z tym zawsze musza przegrac, inaczej szef ich zwolni. Swiat juz dawno stal sie opera mydlana, a to co sie o dluzszego wyprawia jest zwykla groteska. Stado kupi wszystko – zabawa trwa.

  2. belzebub napisał(a):

    chodzi o to, że bokser z Ukrainy jawi się społeczeństwu, jako wielki mistrz, człowiek sukcesu itp. Poza tym chodzi o demonstrację, że My jesteśmy razem z Wami. Premiera Tuska można lubić, lub nie, jednak uważam iż tekst autora wymyślony został na poczekaniu w myśl zasady- bijmy rząd bez opamiętania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *