W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Mistrz świata w boksie nowym ochroniarzem Donalda Tuska?

Ukrainiec Witalij Kliczko chronił bezpieczeństwa premiera podczas zebrania aktywistów PO startujących do euro-koryta! Zamiast agentów UOP to właśnie bokser z Kijowa wszedł na salę konwentu "wybiórczego", paradując u boku Donalda Tuska i usiadł tuż obok, aby nikt nie ważył się zbliżyć do szefa PO.


TVP1 twierdzi, że jest to najlepszy spot wyborczy, bo kandydaci PO do euro-koryta mogli się swobodnie fotografować u boku mistrza świata w boksie wagi ciężkiej, aby wykazać w kampanii jak silna fizycznie jest obecnie ich partia.

Jaka była prawdziwa przyczyna tej decyzji premiera, która podważa autorytet UOP?

Otóż Donald Tusk, po kompromitacji jego partii w gmachy Sejmu, podczas konfrontacji  z rodzicami dzieci niepełnosprawnych, najprawdopodobniej postanowił zademonstrować wszystkim niezadowolonym z jego rządów Polakom, jakim dysponuje zapleczem siłowym!

Witalij Kliczko ma brata, również boksera, który w razie potrzeby może być ściągnięty do Urzędu Rady Ministrów w Warszawie, aby paradować u drugiego boku Donalda Tuska jako jego ochroniarz.

Rajmund Pollak


2 Responses to Mistrz świata w boksie nowym ochroniarzem Donalda Tuska?

  1. Marko napisał(a):

    W rzeczywistosci to Kliczko czyli wlasciwie Herr Klitsch jest szefem osobnika podajacego sie za von Thuska. Herr Klitsch nalezy do dworu Wladymira Hohenzollerna znanego tez jako Putin i na jego zlecenie wywolal zawieruche na Ukrainskim placu zwanym Majdan. Nazywanie oszusta bokserem i do tego mistrzem swiata jest obraza dla boksu i sportu. Kazdy myslacy wie, ze to tylko teatrzyk dla idiotow, w ktorym jedynie pierze sie lewa kase a wszystkie tzw. walki sa udawane i z gory zaplanowane. Przeciwnicy Herr Klitscha to osilki z jego osobistej ochrony, w zwiazku z tym zawsze musza przegrac, inaczej szef ich zwolni. Swiat juz dawno stal sie opera mydlana, a to co sie o dluzszego wyprawia jest zwykla groteska. Stado kupi wszystko – zabawa trwa.

  2. belzebub napisał(a):

    chodzi o to, że bokser z Ukrainy jawi się społeczeństwu, jako wielki mistrz, człowiek sukcesu itp. Poza tym chodzi o demonstrację, że My jesteśmy razem z Wami. Premiera Tuska można lubić, lub nie, jednak uważam iż tekst autora wymyślony został na poczekaniu w myśl zasady- bijmy rząd bez opamiętania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *