Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Mord islamistów w Londynie – manipulacje mediów

Można by pomyśleć, że to już wojna, wojna religijna. Czarni islamiści mordują w biały dzień w Londynie białego człowieka, niemal odcinają mu głowę i wcale nie zamierzają uciekać. Tłumaczą swój czyn pobudkami… No właśnie…Mariusz Max Kolonko przeprowadza analizę materiału wideo z tego zdarzenia i obnaża manipulację mediów. Mediów tchórzliwych, zniewolonych przez „polit-poprawność”, którym pewne słowa nie przechodzą już przez gardło… W III RP też nie brak podobnych sługusów „politycznej poprawności”…

Warto obejrzeć…


11 Responses to Mord islamistów w Londynie – manipulacje mediów

 1. Marko napisał(a):

  Straszna lipa. Jak Smolensk, trzesienia w Japonii, wybuchy w Czernobylu, 9/11, Boston, tornada i traby powietrzne…

 2. belzebub napisał(a):

  tu już nie ma co się przyglądać…wywalić kebaby z Polski i dodatkowo podbić ich w przyszłości…historia zatoczy koło…jeśli kebabom się tu nie podoba, to odjazd do siebie, podobnie wszystkie białe wojska powrót do domu, nie mieszajmy się do nich, a oni do nas- krótko i na temat!

 3. Kańko napisał(a):

  W tekście CNN:
  http://edition.cnn.com/2013/05/23/world/europe/london-attack-color/index.html?hpt=hp_c2
  Dotyczącym tej sprawy… ani razu nie występuje słowo islam 🙂

 4. o nieeuropejskich rysach napisał(a):

  Osobnicy o nieeuropejskich rysach są już od dawna w Polsce. Czy czeka nas to samo. Król Jan III Sobieski i wielcy hetmani walczący z pogańskim pohańcami przewracają się w grobie. My zapatrzeni bezkrytycznie w Zachód razem z nim pójdziemy na dno i jeszcze niżej. Chyba, że się przebudzimy i wyjdzie z naszego plemienia kolejny wódz wybawiciel, co odbuduje przedmurze chrześcijańskiej Europy. Oczywiście w imię tolerancji i zgody oraz pokoju międzynarodami.

 5. Andrzej Stypuła napisał(a):

  „ Co stoi na przeszkodzie aby to co stało się w Londynie stało się tutaj (USA – dop.) – Broń, broń, broń – tylko broń, tylko broń”. .. Jest tylko jedno pomiędzy tymi bydłakami a nami – policja, uzbrojona policja. .. Właśnie widziałeś co się dzieje w Anglii kiedy rozbroisz policję – czyż nie? Zajęło im 20 minut aby się pokazać po tym jak chłopak został zamorodowany na ulicy przez dwóch islamskich morderców – dwóch rzezimieszków krzyczących: „ Allah Akbar”
  Fragmenty wypowiedzi Michael Svage z artkułu Jeff’a Poor z The Daily Caller – a i dyskusja tam o wiele bardziej żywa.

 6. Janusz napisał(a):

  Manipulacja! Czytając powyższe komentarze widzę jak są ludzie zmanipulowani poprzez tzw. poprawność polityczną. Straszne larum,że zginął jeden człowiek (żołnierz), a to dlatego, że został zamordowany w Europie przez islamistów. Zapomina się całkowicie o tym ilu islamistów jest mordowanych przez tych właśnie Europejczyków, USA i Izrael. Tam giną i kobiety i dzieci. (Jest takie powiedzenia Kalego: jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę to żle). Ale sednem wszelkiego zła nie jest to, że ucięto głowę jednemu żołnierzowi, lecz to że nam wszystkim te głowy się ucina (oczywiście nie dosłownie). To znaczy,że elity rządzące nas okłamują, okradają i jeszcze nam wmawiają, że to jest dla naszego dobra. Temat z morderstwem w Londynie, jest tematem zastępczym, żeby istniał wyimaginowany wróg. Prawdziwy wróg narodów i państw siedzi wśród nas, jest ukryty w rządach, sądach, wojsku, instytucjach państwowych. To ONI sterują rządami, tworząc z rdzennej ludności niewolników. Niewolników fizycznych (poprzez zadłużanie), oraz niewolników umysłowych (poprzez manipulowanie mediami). Ich działania niszczą całe narody i państwa. Nie dajmy się ogłupiać i manipulować. Prawdziwy wróg jest z drugiej strony niż wskazują na to media.

 7. Marko napisał(a):

  To teoria spiskowa Panie Janusz. Nie ma zadnej manipulacji, nie ma zadnej Ligi Oszustow, sa tylko fakty, a te nam media, w tym i niniejsze, pokazuja.

 8. paweł napisał(a):

  @ Janusz
  Ma Pan dużo racji Panie Januszu. Wrogów jest wielu, w różnych miejscach. Sterujące nami sitwy polityczno-biurokratyczne to wróg równie wielki jak wojujący innowiercy. Co gorsza, mało prawdopodobne, by był nas w stanie przed wojującymi innowiercami obronić. Chrześcijanie sami muszą się zorganizować i pokazać swoją siłę. Budujące zaczyna być to, co zaczyna dziać się we Francji 0 kilkusettysięczne manifestacje w obronie europejskich wartości…

  Jeśli chodzi o dalszą część komentarza p. Kolonko to ja niekoniecznie się z nim zgadza.

 9. Janusz napisał(a):

  Do Pana Marko! Jest takie powiedzenie: MYŚL ROZUMEM, NIE MEDIAMI.

 10. dobre to jest napisał(a):

  dobret to jest – JA NIE MYSLE, BO I NIE MAM CZYM. tym sposobem o niejakim indywiduum: Marko wiemy wszystko.

 11. Marko napisał(a):

  Sarkazm potrafia odczytac tylko ludzie przenikliwi. Tutaj takich nie widac…a szkoda, bo byloby paru kompanow do powaznej rozmowy na powazne tematy. A tak lepiej sobie zadrwic, skoro swiat i tak sie nie zmieni, bo nie ma nikogo, kto by wykazal sie wlasnie przenikliwoscia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *