Euro – obłędne przedsięwzięcie, które rozbije Europę

Pomysły na ratowanie finansów krajów południowych, a tym samym całej strefy euro nie przynoszą - jak dotąd - oczekiwanych rezultatów Czytaj więcej »

 

Najnowszy film Wajdy – kłamstwo na ogromną skalę

Coraz większe przerażenie budzą relacje na temat filmu Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie – z tego co słyszymy (choćby w głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1 17 sierpnia 2013) mamy do czynienia z bezczelną manipulacją historią i rozpowszechnianiem kłamstwa na ogromną skalę.Tymczasem o tym, że Lech Wałęsa dostawał od służb pieniądze za donoszenie na kolegów z których wielu straciło pracę i popadło w biedę wiemy nie tylko z książki doktorów Cenckiewicza i Gontarczyka (których ustaleń nikt nie podważył), ale wskazuje na to relacja jego własnej żony w jej książce. Danuta Wałęsa napisała, że jej mąż w latach 70-tych często wygrywał znaczne sumy w Totolotka. Oczywiście jak jakiś frajer chce w to wierzyć to niech wierzy, ale do uczciwych i rozsądnych dziennikarzy apeluję, aby nie pozwolili na rozprzestrzenianie się kłamstwa i zadawali trudne pytania, przeprowadzali wywiady z doktorami Cenckiewiczem i Gontarczykiem itp.

Filip Stankiewicz


One Response to Najnowszy film Wajdy – kłamstwo na ogromną skalę

  1. statysta napisał(a):

    Co mamy kolejnego księdza Lemańskiego, Pieronka, Obirka, Bonieckiego???? – http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/o-krzysztof-madel-z-zakazem-wypowiadania-sie-i-bez-wstepu-do-kosciola/j4z5j
    Chyba zwierzchnicy tych księży zaczynają z mocno wyzwolonymi podwładnymi robić porządek w ramach ślubów posłuszeństwa????? Oby! Oby!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *