W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

NIE dla pedofila na UW

Kilka dni temu portal wpolityce.pl podał informację, że jeden z wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego otwarcie przyznał się do tego, że jest pedofilem. Chodzi o Mariusza Drozdowskiego, aktywistę gejowskiego. Poniżej zamieszczamy list otwarty Roberta Winnickiego wystosowany do rektora UW.List otwarty Roberta Winnickiego do rektora UW Warszawa, 3 września 2013 r.

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Marcin Pałys

W dniu dzisiejszym ukazała się następującą informacja: „Mariusz Drozdowski – zdeklarowany pederasta i transseksualista, lider środowisk homoseksualnych i wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, przyznał się do pedofilii. Drozdowski, znany szerzej, jako Jej Perfekcyjność, jest liderem LGBT – czyli organizacji skupiającej gejów, lesbijki, biseksualistów i transseksualistów. Na Uniwersytecie Warszawskim jest wykładowcą i prezesem organizacji studenckiej queer UW.

<No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz> – napisał Drozdowski na swoim blogu. <Nie mam potrzeby ukrywania czegokolwiek. Ani tego, że jestem biedna, ani że przytyłam, ani niczego innego. Że jestem trans, że jestem pedofilem (…)> – można przeczytać w innym wpisie Drozdowskiego.”

Z ubolewaniem należy stwierdzić, że Uniwersytet Warszawski od lat utrzymuje pseudonaukowy parasol nad dewiacyjną działalnością Drozdowskiego, pozwalając na funkcjonowanie na swoim terenie tak kuriozalnej organizacji jak „Oueer UW” – Uczelnianą Organizację Studencka Uniwersytetu Warszawskiego. Queer jest oficjalnie działającą strukturą w ramach UW, posiadająca nawet opiekuna naukowego (!) Drozdowski, znany ze swojego obscenicznego stylu bycia, pozostaje doktorantem na Wydziale Filozofii i Socjologii UW.

W związku z nowym skandalem, jakim są publiczne deklaracje tego zboczeńca, oczekuję podjęcia przez władze Uniwersytetu natychmiastowych kroków. Aby uniknąć kolejnych kompromitacji związanych z tą żenującą sprawą, Drozdowski powinien zostać wydalony z uczelni, a organizacja „Queer UW” rozwiązana jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Liczę, że Jego Magnificencja podejmie niezwłocznie kroki by zmyć z Uniwersytetu Warszawskiego hańbę, jaką była działalność na jego terenie zadeklarowanego zboczeńca Mariusza Drozdowskiego oraz grupy pod nazwą „Queer UW”.

Robert Winnicki Rada Decyzyjna Ruchu Narodowego”

Foto.: PSz/Prokapitalizm.pl


One Response to NIE dla pedofila na UW

  1. dwa pedały jeden duży drugi mały napisał(a):

    Czy nie lepiej od razu obić takiemu zboczkowi uszy albo i co innego to nabierze szacunku i wyleczy się ze skrzywienia psychoseksualnego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *