Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Nie dla wyższego VAT

Z naszej poczty…
Poniżej publikujemy krótki apel z prośbą o poparcie akcji przeciwko podwyżce podatku VAT:

„Prosimy o wsparcie informacyjne akcji mailingowej (wysyłamy krótkie oświadczenie na e-mail kancelarii Ministerstwa Finansów RP):

Stop podwyżce podatku VAT o 1%.
Premier rządu RP Donald Tusk zapowiedział: – Jesteśmy gotowi do decyzji i podniesienia o 1 punkt proc. podatku VAT. To powinno przynieść zwiększenie dochodów państwa o 5-5,5 mld zł. W związku z tym ogłaszamy akcję mailingową wyrażenia sprzeciwu wobec tych planów”.

Oto treść apelu do ministerstwa:

„Sprzeciwiam się planom podniesienia o 1 punkt proc. podatku VAT. Uważam, że taka decyzja wpłynie bardzo niekorzystnie na polską gospodarkę oraz na los najuboższych obywateli Polski. Stoi również w sprzeczności z programem ekonomicznym partii Platforma Obywatelska i jest dowodem na łamanie obietnic wyborczych tej partii. Proszę o wycofanie się rządu RP z tych planów.”

Adres ministerstwa: kancelaria@mofnet.gov.pl

Więcej szczegółów…

P.


2 Responses to Nie dla wyższego VAT

  1. Adam Kalicki napisał(a):

    Jest na to sposób. Trzeba mniej kupować…

  2. Wojciech Perczak napisał(a):

    Premier Tusk oraz PO może wspaniałomyślnie przychylić się do idei zawartej w tym apelu. I nie podniesie podatku od konsumpcji, zwanego w skrócie VAT, o 1%. Podniesie go o 2%, a może o więcej!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *