Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Niemcy – prawdziwi złodzieje Europy

W sytuacji gdy w stolicy Niemiec przedstawiciel RFN wita  pływacką reprezentację Polski publicznymi kpinami i sugestiami, że są pospolitymi złodziejami, to Radosław Sikorski powinien ostro zaprotestować, a ambasadora RFN w Warszawie należało wezwać na dywanik do MSZ.


Gdyby na międzynarodowych zawodach w Polsce jakikolwiek spiker powitał niemiecką reprezentację słowami: „ przyjechaliście tutaj rowerami, a wyjedziecie naszymi samochodami” , to taki „dowcipniś” w tym samym dniu wyleciałby z pracy na zbity pysk, a Donald Tusk przez pół roku przepraszałby Angelę Merkel za okazane lekceważenie „narodu panów”!

Tymczasem w Berlinie nikogo nie zwolniono za znieważenie reprezentacji Polski.

Stało się tak dlatego, gdyż antypolskość jest wpisana w politykę Angeli Merkel.

Prawdziwymi złodziejami Europy  byli bowiem Niemcy,  którzy  zrabowali w Polsce i innych okupowanych przez hitlerowców krajach w latach 1939-1945 tak wiele,  że korzystają do dziś z procentów ze zdeponowanych w bankach Szwajcarii oraz Ameryki Południowej, dolarów, dzieł sztuki, franków, brylantów itp.

W niemieckich obozach koncentracyjnych naziści, zanim zamordowali ofiary ludobójstwa, to pozbawiali je wszelakiego dobytku, a następnie bestialsko zabitym wyrywali złote zęby. Potem to złoto topili i odlewali w sztaby, które do dziś są zdeponowane w niektórych bankach Szwajcarii.

Hitlerowcy kradli w całej Europie i w każdym kraju, który był okupowany przez SS i Wehrmacht.

Niemcy są najmniej uprawnionym w świecie narodem do pouczania innych na temat uczciwości.

Polacy przybyli do Berlina na Mistrzostwa Europy, aby zdobywać złote, srebrne i brązowe medale w uczciwej walce sportowej, dlatego znieważenie naszych pływaków insynuacjami o rzekomym  zamiarze kradzieży samochodów, powinno się zakończyć oficjalnym, ostrym protestem Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej przeciw nowym przejawom niemieckiej buty i antypolskości!

Radosław Sikorski użył w jednej z restauracji terminu „murzyńskość”, który chyba dotyczy tylko jego postawy wobec najnowszych antypolskich wybryków Niemców w Berlinie.

Rajmund Pollak


One Response to Niemcy – prawdziwi złodzieje Europy

  1. leoś napisał(a):

    tak, sikorski to DUPA który nie powinien w życiu zajmować się polityką… powinien pojechać do ruskich i tam rozmontowywać im kraj swoimi potknięciami…. i głupotą…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *