Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Nigel Farage: Ci, co unikają płacenia podatków nie są przestępcami

„Nie ma się co dziwić, że tam gdzie podatki są wysokie, a systemy podatkowe są skomplikowane, ludzie starają się unikać płacenia podatków. I to unikanie nie jest nielegalne” – powiedział Nigel Farage, szef Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa w Parlamencie Europejskim.Ponadto Farge, w swoim krótkim wystąpieniu, wyjaśnił Europejczykom, na co m.in. idą ich podatki. „Unijni urzędnicy zarabiają krocie i do tego płacą tylko 12-procentowy podatek. Czy to jest sprawiedliwe czy może mamy do czynienia z wielkim oszustwem?” – pyta Farage szefa Komisji Europejskiej, Manuela Barroso.

Zobacz wystąpienie brytyjskiego eurodeputowanego…


3 Responses to Nigel Farage: Ci, co unikają płacenia podatków nie są przestępcami

  1. taaaa napisał(a):

    Ciekawie o płaceniu dobrowolnego podatku dla potrzebujących czyli o jałmużnie piszą co rozsądniejsi autorzy: http://www.legitymizm.org/kontrrewolucyjny-wymiar

  2. czes napisał(a):

    Nigel Farage ma ,nie wiedzieć czemu ,strasznie dobrą opinię w wśród prawicowych i „prawicowych ” mediów w Polsce. Kilka dni temu doszło do pewnego zdarzenia , z którego można wnioskować , że partia Nigel’a Farage’a nie jest aż tak strasznie antyestabliszmentową za jaką stara się uchodzić . Niedawno BBC zakupiła słynną niemiecką , antypolską produkcję . Niemiecki serial został wyprodukowany przez niemiecką , rządową telewizję na polecenie niemieckiej kanclerz. Z kolei BBC jest brytyjską rządową telewizją i emituje tylko to, czego życzy sobie brytyjski rząd . Ponieważ nie wierzymy w bajki o niezależności zachodnich mediów , na pewno rządowych , sytuacja jest jasna . Brytyjski rząd przyłączył się do ataku medialnego na nas . W tym momencie członek opozycyjnej partii Nigela’a Farage’a włącza się do antypolskiej kampanii brytyjskiego rządu swoją antypolską publikacją . Tu jest link do artykułu omawiającego sprawę – http://wpolityce.pl/wydarzenia/60837-to-polacy-sprowokowali-hitlera-absurdalna-publikacja-brytyjskiego-polityka. Jeżeli partia antyestabliszmentowa i antysystemowa prowadzi działania ściśle skoordynowane z działaniami establiszmentu i systemu to znaczy , że jest jak najbardziej częścią systemu . Po prostu Nigel Farage jest kimś w rodzaju brytyjskiego Andrzeja Leppera . Powyższy wniosek grzebie przy okazji eurosceptyczne nadzieje związane z Nigel’em Farage’em . Jeżeli UE kiedykolwiek się rozpadnie to raczej wbrew działaniom Nigel’a Farage’a .

  3. Marko napisał(a):

    Ten angielski pajac to nic innego jak agent Ligi Oszustow majacy w sprytny sposob grac role Kurwina jak i wspomnianego leppera, ktory „popelnil samobojstow” medilanie ale ma sie swietnie z nowa maska na ryjku i nowa rola w zyciu. Musial wykonac niezle zadanie w PRL bis skoro w berlinie jego nazwiskiem nazwano nawet plac…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *