W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Nigel Farage: Ci, co unikają płacenia podatków nie są przestępcami

„Nie ma się co dziwić, że tam gdzie podatki są wysokie, a systemy podatkowe są skomplikowane, ludzie starają się unikać płacenia podatków. I to unikanie nie jest nielegalne” – powiedział Nigel Farage, szef Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa w Parlamencie Europejskim.Ponadto Farge, w swoim krótkim wystąpieniu, wyjaśnił Europejczykom, na co m.in. idą ich podatki. „Unijni urzędnicy zarabiają krocie i do tego płacą tylko 12-procentowy podatek. Czy to jest sprawiedliwe czy może mamy do czynienia z wielkim oszustwem?” – pyta Farage szefa Komisji Europejskiej, Manuela Barroso.

Zobacz wystąpienie brytyjskiego eurodeputowanego…


3 Responses to Nigel Farage: Ci, co unikają płacenia podatków nie są przestępcami

  1. taaaa napisał(a):

    Ciekawie o płaceniu dobrowolnego podatku dla potrzebujących czyli o jałmużnie piszą co rozsądniejsi autorzy: http://www.legitymizm.org/kontrrewolucyjny-wymiar

  2. czes napisał(a):

    Nigel Farage ma ,nie wiedzieć czemu ,strasznie dobrą opinię w wśród prawicowych i „prawicowych ” mediów w Polsce. Kilka dni temu doszło do pewnego zdarzenia , z którego można wnioskować , że partia Nigel’a Farage’a nie jest aż tak strasznie antyestabliszmentową za jaką stara się uchodzić . Niedawno BBC zakupiła słynną niemiecką , antypolską produkcję . Niemiecki serial został wyprodukowany przez niemiecką , rządową telewizję na polecenie niemieckiej kanclerz. Z kolei BBC jest brytyjską rządową telewizją i emituje tylko to, czego życzy sobie brytyjski rząd . Ponieważ nie wierzymy w bajki o niezależności zachodnich mediów , na pewno rządowych , sytuacja jest jasna . Brytyjski rząd przyłączył się do ataku medialnego na nas . W tym momencie członek opozycyjnej partii Nigela’a Farage’a włącza się do antypolskiej kampanii brytyjskiego rządu swoją antypolską publikacją . Tu jest link do artykułu omawiającego sprawę – http://wpolityce.pl/wydarzenia/60837-to-polacy-sprowokowali-hitlera-absurdalna-publikacja-brytyjskiego-polityka. Jeżeli partia antyestabliszmentowa i antysystemowa prowadzi działania ściśle skoordynowane z działaniami establiszmentu i systemu to znaczy , że jest jak najbardziej częścią systemu . Po prostu Nigel Farage jest kimś w rodzaju brytyjskiego Andrzeja Leppera . Powyższy wniosek grzebie przy okazji eurosceptyczne nadzieje związane z Nigel’em Farage’em . Jeżeli UE kiedykolwiek się rozpadnie to raczej wbrew działaniom Nigel’a Farage’a .

  3. Marko napisał(a):

    Ten angielski pajac to nic innego jak agent Ligi Oszustow majacy w sprytny sposob grac role Kurwina jak i wspomnianego leppera, ktory „popelnil samobojstow” medilanie ale ma sie swietnie z nowa maska na ryjku i nowa rola w zyciu. Musial wykonac niezle zadanie w PRL bis skoro w berlinie jego nazwiskiem nazwano nawet plac…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *