Szwajcarzy zdecydowali o obniżce VAT, który i tak jest tam bardzo niski

Szwajcaria rządzi się swoimi prawami. Instytucja referendum, nieznana w takiej skali w innych krajach, pozwala obywatelom rzeczywiście współdecydować o tym, jakie prawo jest tam stanowione Czytaj więcej »

 

Niszczące państwo opiekuńcze

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wykładu z konferencji „Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo”, która odbyła się 8 września 2012 r. w Krakowie w sali konferencyjnej firmy HERBEWO. Tym razem Paweł Sztąberek z Fundacji PAFERE, redaktor portalu Prokapitalizm.pl mówi o teorii i praktyce państwa opiekuńczego i związanych z tym zagrożeniach dla społeczeństwa i gospodarki.Jeśli chcecie się dowiedzieć, ile ustaw od 1989 roku do chwili obecnej (a w każdym razie do 8 września 2012 roku) przyjął parlament w III RP, zachęcamy do obejrzenia tej relacji…


One Response to Niszczące państwo opiekuńcze

  1. malko napisał(a):

    Wiemy co należy zmienić, wiemy co jest złego w polityce-gospodarce-społeczeństwie, ba! wiemy jacy ludzie za tym wszystkim złem stoją, a przynajmniej jakie środowiska i warstwy ale jednego nie wiemy jak to wszystko zmieniń i naprawić i nie wiadomo kto to ma zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *