Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Nowy gracz na rynku medialnym

Restrukturyzowanemu tygodnikowi „Uważam Rze” oraz dwutygodnikowi (wkrótce tygodnikowi) „wSieci” w 2013 roku przybędzie poważny konkurent. Pod roboczą nazwą „Tygodnik Lisickiego” powstaje nowy tygodnik.

Na razie w wersji elektronicznej, gdzie można sobie przeczytać m.in. felieton Waldemara Łysiaka, który nie ukazał się w „Uważam Rze” traktujący właśnie o wspomnianej restrukturyzacji. W gronie zespołu redakcyjnego pojawiają się nazwiska znanych i cenionych publicystów dawnego „Uważam Rze”.

Jak zapowiada Paweł Lisicki tak jak dawne „Uważam Rze” będzie to pismo całkiem niezależne. Prawicowe i konserwatywne, odważne i krytyczne, ale nie partyjne. Temu ma służyć specjalna i unikatowa konstrukcja prawna, zapewniająca redakcji kontrolę linii politycznej pisma. I dodaje, że będzie to  Wspólne pismo autorów, którzy wierzą, że tylko niezależność daje prawdziwą siłę.

Redakcja portalu Prokapitalizm.pl życzy Autorom „Tygodnika Lisickiego” sukcesu.

Fot.:  http://tygodniklisickiego.pl
4 Responses to Nowy gracz na rynku medialnym

 1. Andrzej napisał(a):

  Jak zapowiada Paweł lisicki…jestem za!

 2. prawda napisał(a):

  Przecież nie ma czegoś takiego jak „Uważam Rze” i nie ma takiej osoby jak Lisicki. I nie ma niczego. Nie istnieje internet i tej tu strony na której w obecnej chwili piszę również nie ma. Dlatego nie ma co się ekscytować i angażować. Jak zaczną być to może….?

 3. Tygodnik Lisickiego? MegaMegalomania bez granic! napisał(a):

  Fakt że Lisickiego i Karnowskiego w ‚Uważam Rze’ razem trzymała tylko kasa jest znany a jak bardzo nie mogli na siebie patrzeć widać najlepiej po tym że zaraz po wywaleniu z pracy zakładają oni OSOBNE tygodniki. Obaj są magalomanami i narcyzami ale żeby nazwać tygodnik swoim nazwiskiem???

 4. Michał napisał(a):

  Tygodnik Lisickiego to nazwa robocza

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *