W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

O absurdach podatkowych

Paweł Budrewicz z Centrum im. Adama Smitha, współpracownik naszego portalu mówi na antenie Polsat News o absurdach podatkowych występujących w III RP. Obejrzyj i dowiedz się, czy kupując narzeczonej pierścionek zaręczynowy nie narażasz jej na konieczność zapłacenia daniny fiskusowi.

 


 

Foto.: blog Pawła Budrewicza…


5 Responses to O absurdach podatkowych

 1. Marko napisał(a):

  A mowia, ze zycie w Koreii Polnocnej jest koszmarem. Swoja droga pan mecenas nie powiedzial prawdy. Przytoczone absurdy nie sluza zupelnie do wspomagania budzetu podatkami bo nie jest to konieczne. Budzet ma srodki z dodruku z powietrza. Absurdy sluza natomiast do zniechecania obywatela polskiego do prowadzenia dzialalnosci gospodarczej we wlasnym kraju. LO nie jest zainteresowana konkurencja i bogatym obywatelem i robi wszystko, zeby go utrzymac na poziomie taniego niewolnika-wola roboczego. A ci najbardziej ambitni opuszcza kraj czyli tez dobrze – pojada sobie i liga oszustow sie ich pozbedzie.

 2. Halleth napisał(a):

  „Absurdy sluza natomiast do zniechecania obywatela polskiego do prowadzenia dzialalnosci gospodarczej we wlasnym kraju.” Nie wiem czy sluza, ale na pewno prowadza.

  „LO nie jest zainteresowana konkurencja i bogatym obywatelem i robi wszystko, zeby go utrzymac na poziomie taniego niewolnika-wola roboczego.” Nie wiem, czy LO, ale na pewno Panowie W Drogich Garniturach.

 3. Maciej napisał(a):

  Pierwszy (no może drugi) raz Marko napisał coś sensownego. W tym przypadku zgadzam się z komentującym. Ale zaraz i tak palnie coś absurdalnego, zachowując się jak Korwin, którego tak krytykuje. Ale to nieistotne. Liczy się fakt, że robi postępy. Cieszmy się i radujmy z tej chwili, bo nie potrwa zbyt długo.

 4. rynkowiec napisał(a):

  Obawiam się, że to nie Marko. Pewnie znów jakiś ch…j się pod niego podszywa. Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, że to on…

 5. Marko napisał(a):

  ryjkowiec cieszy fakt, ze mimo wszystko czytasz. Postaraj sie jeszcze powoli – step by step – pojmowac co odbierasz. Trzymam kciuka za powodzenie.

  Maciej to nie Marko napisal po raz drugi cos sensownego. Tylko zrozumiales dopiero po raz drugi. To bylo proste. Bardziej skomplikwane historie moze zrozumiesz dopiero kiedys. Bedziesz sie wtedy wstydzil jak bardzo byles cale zycie naiwny. Powodzenia w natezaniu umyslu. Jestes juz na dobrej drodze. Nie zbaczaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *