Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Obchody rocznicy smoleńskiej, Warszawa 10.04.2012 – fotoreportaż

W rocznicę katastrofy smoleńskiej przed pałacem prezydenckim zebrała się grupa osób chcących oddać cześć tragicznie zmarłemu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Osoby oddające hołd zmarłemu prezydentowi przyjechały na tą uroczystość z kraju i z zagranicy.
Zgromadzenie stało między łańcuchami oddzielającymi chodnik od placyku z pomnikiem Poniatowskiego do profesjonalnej sceny stojącej przed budynkiem ministerstwa kultury, od końca budynku kancelarii prezydenta – nie był to więc sukces frekwencyjny. Wiele kobiet miało ze sobą tulipany, były rodziny z dziećmi, Jarosław Kaczyński szybko przemknął w tłumie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tych wydarzeń.

Foto.: Jan Bodakowski


One Response to Obchody rocznicy smoleńskiej, Warszawa 10.04.2012 – fotoreportaż

  1. Marko napisał(a):

    Panie Bodakowski stawiam wszystkie panskie srebrniki na to, ze pan Lech Kaczynski nie zginal w zadnej katastrofie i ma sie swietnie. Katastrofa jest wierzyc, ze w S. byla jakakolwiek katastrofa. Jesli juz to katastrofalna jest sytuacja w umyslach ludzi nabranych na ten trick Ligi Oszustow.

    PS. Czy moze ktos wie jaki byl w koncu „wynik sekcji zwlok” pana Wassrmana? Tak glosno bylo o tym pod koniec ub roku a tu prosze cisza jak makiem zasial. Juz sie corus nie domaga prawdy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *