Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Obchody rocznicy smoleńskiej, Warszawa 10.04.2012 – fotoreportaż

W rocznicę katastrofy smoleńskiej przed pałacem prezydenckim zebrała się grupa osób chcących oddać cześć tragicznie zmarłemu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Osoby oddające hołd zmarłemu prezydentowi przyjechały na tą uroczystość z kraju i z zagranicy.
Zgromadzenie stało między łańcuchami oddzielającymi chodnik od placyku z pomnikiem Poniatowskiego do profesjonalnej sceny stojącej przed budynkiem ministerstwa kultury, od końca budynku kancelarii prezydenta – nie był to więc sukces frekwencyjny. Wiele kobiet miało ze sobą tulipany, były rodziny z dziećmi, Jarosław Kaczyński szybko przemknął w tłumie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tych wydarzeń.

Foto.: Jan Bodakowski


One Response to Obchody rocznicy smoleńskiej, Warszawa 10.04.2012 – fotoreportaż

  1. Marko napisał(a):

    Panie Bodakowski stawiam wszystkie panskie srebrniki na to, ze pan Lech Kaczynski nie zginal w zadnej katastrofie i ma sie swietnie. Katastrofa jest wierzyc, ze w S. byla jakakolwiek katastrofa. Jesli juz to katastrofalna jest sytuacja w umyslach ludzi nabranych na ten trick Ligi Oszustow.

    PS. Czy moze ktos wie jaki byl w koncu „wynik sekcji zwlok” pana Wassrmana? Tak glosno bylo o tym pod koniec ub roku a tu prosze cisza jak makiem zasial. Juz sie corus nie domaga prawdy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *