Renke zasłużył na naszą pamięć!

To są setki bohaterów... Po wojnie komuniści świadomie wymazywali takie osoby z kart historii, niszczyli ich pamięć i oczywiście oskarżali o wszystkie możliwe niegodne czyny Czytaj więcej »

 

Ochoczo ku hańbie

Rosyjski dziennikarz stwierdził dziś na antenie radia, że Moskwie będzie się łatwiej rozmawiało z jednym państwem mającym prezydenta i ministra spraw zagranicznych niż z dwudziestoma siedmioma.

Pan Kaczyński, prezydent, albo tego nie rozumie, albo udaje, że nie rozumie. Nie dość, że z bratem i grupą brata wołał dwa lata temu, że to WIELKI SUKCES, to jeszcze idzie w zaparte i chce swoim podpisem zrzec się w imieniu Polski suwerenności. Uczynili to już posłowie i senatorowie okrywając hańbą siebie i swoje nazwiska.

Wiele wskazuje na to, że następnym w kolejce jest pan Lech Kaczyński. Nieczęsto w historii trafiają się okazje do pohańbienia siebie na wieki. Pan Kaczyński publicznie deklaruje, że chętnie z tej okazji skorzysta. Podobnych ochotników Polska widziała około roku 1945, a wcześniej pod koniec wieku XVIII.

Wojciech Popiela


2 Responses to Ochoczo ku hańbie

  1. Maciej Dybowski napisał(a):

    Rozumiem, że jest to osobista wypowiedź byłego prezesa UPR, a nie oficjalne stanowisko tej partyji. Należy uświadamiać Prezydentowi poprzez apele, mejlowe wezwania i papierowe listy protestacyjne. Oraz proponować i nakłaniać do spotkania z Prezydentem Czech Panem Wacławem Klausem. Okazja jest – niedługo mecz w ramach elimnacji do Mistrzostw Świata w nożną; obaj mogą na mecz przyjść i pogadać po meczu nie tylko o futbolu, a najlepiej w czasie meczu kiedy jest hałas i będą mieć eurpejsy trudności z podsłuchem.

  2. henryk stawiarski napisał(a):

    Bravo Panie Wojciechu!!!

    UPR-zejmy z Krynicy Zdrój!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *