Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Od hipisowskich jeansów do luksusowej marki

Każdy doskonale wie, że zdarzają się kariery „od zera do milionera”, ale zazwyczaj wydaje się to bardzo odległe i nierzeczywiste. Niemniej jednak warto dokładniej rozejrzeć się wokół siebie, a okaże się wtedy, że na wyciągnięcie ręki są przedmioty, które potwierdzają możliwość szybkiej i bardzo spektakularnej kariery. Przykładem może być chociażby marka Tommy Hilfiger.

Trudne początki

Tommy Hilfiger, a właściwie Thomas Jacob Hilfiger, to człowiek, który swoją karierę rozpoczął od handlu jeansami z rozszerzanymi nogawkami. Rozprowadzanie spodni wśród znajomych pozwoliło mu na spełnienie jednego z pierwszych marzeń – posiadanie własnego sklepu. „Miejsce Ludzi” – to nazwa sklepu, w którym przyszły potentat w świecie mody, sprzedawał pierwsze swoje projekty. To także miejsce, gdzie młodzi ludzie mogli przyjść i swobodnie porozmawiać, bo z założenia było to miejsce dla ludzi. Niestety plany przebudowy Nowego Yorku spowodowały, że wspaniały sklep Hilfigera przestał istnieć.

Projekty

Niemniej jednak dzięki „Miejscu Ludzi” Tommy Hilfiger stał się znany. Pieniądze, które udało mu się zarobić mądrze inwestował i już w niedługim czasie był właścicielem kilku butików sprzedających odzież. Teraz mógł zacząć robić to, co naprawdę kochał – projektować ubrania.

Marka


Z czasem marka Tommy Hilfiger stała się bardzo rozpoznawalną. Odzież sprzedawaną w firmowych sklepach nosiło coraz więcej znanych ludzi. Poza ubraniami pojawiły się również inne produkty sygnowane logo TH. Dziś szczególną sympatią darzone są zegarki tej marki. Ich elegancki wygląd połączony z doskonałą jakością wykonania zachęcają wielu klientów do wybrania zegarka właśnie tej marki. Szeroka gama różnorodnych modeli zarówno dla kobiet jak i mężczyzn sprawia, że każdy znajdzie tu oś dla siebie, o czym można przekonać się chociażby przeglądając katalog zegarków na stronie www.czaszegarkow.pl. Bez wątpienia Tommy Hilfiger może cieszyć się rozpoznawalnością marki.

Znany, ceniony, bogaty

Popularność marki TH wiąże się oczywiście z wysokimi zyskami firmy, która je produkuje. Tym samym drobny detalista jakim był Thomas Jacob Hilfiger zmienił się w znanego i bogatego potentata modowego. A niejeden z nas ma w swojej szafie lub w szufladzie przedmioty z jego kolekcji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *