Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

OJPPPPPPPP Paradise 2010

Pomiędzy 10 a 12 września 2010 r. w ośrodku wypoczynkowym „Paradise” w Zawadach pod Częstochową odbędzie się Ogólnopolski Jubileuszowy Pierwszy Poważny Piknik Prawicowy Pod Patronatem Prześmiewców Populizmu, w którym swój udział zapowiedzieli: Janusz Korwin – Mikke, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Stanisław Żółtek, Tomasz Sommer, Michał Marusik i inni.

W programie pikniku przewidziane zostały prelekcje, dyskusje i wieczorne ogniska. Podczas pikniku podjęty zostanie apel do parlamentarzystów o PRZYJĘCIE PRZEZ SEJM USTAWY O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Z 1988 r. (tzw. ustawy Wilczka), bez poprawek.

Szczegółowe informacje o pikniku, programie, kosztach oraz rezerwacjach dostępne tutaj.

Organizatorzy: Partia WIP, UPR, „Najwyższy Czas” (patronat medialny) + paru ludzi z jajami.

MN


2 Responses to OJPPPPPPPP Paradise 2010

  1. dddd napisał(a):

    27.VIII / 29.VIII.2010 w Wiśniowej Górze pod Łodzią był piknik prawicowy. Mam nadzieję, że będzie jakiś reportaż i relacja od uczestników; wrażenia, prelekcje, dyskusje. Czy są wnioski o jedność na prawicy i zgodną współpracę?

  2. SF-B52 napisał(a):

    Na stronie UPR jest relacja z Wiśniowej Góry k Łodzi. Może da radę umieścić ją na ‚prokapitalizm.pl’? Tylko dobrze byłoby aby foto były otwieralne nie tak jak na UPRowskiej stronie. Szkoda jedynie, że nie doszli do porozumienmia w sprawie zgodnego współdziałania prawych organizacji i wspólnych list wyborczych w kolejnych wyborach. Czas na Partię Prawa Polska. Chyba, że już PiS wchłonął UPR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *