Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Okażmy Solidarność z księdzem Tadeuszem Isakowiczem Zaleskim

Z naszej poczty…

Przekazuję, jako mój wyraz solidarności z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zalewskim, Apel jaki skierowałem do Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”:

Oto treść mojego apelu:

Szanowny Pan Przewodniczący Komisji Krajowej
NSZZ „Solidarność” Piotr Duda.

Gorąco apeluję o podjęcie uchwały Komisji Krajowej NSZZ „S, wyrażającej solidarność ze wspaniałym i niezłomnym księdzem Tadeuszem Isakowiczem Zaleskim, który od lat prowadzi walkę o ujawnienie całej prawdy na temat szkodliwej działalności funkcjonariuszy SB oraz wszelkiej agentury bezpieki.

W Polsce nie dokonano żadnej rzetelnej lustracji po 1989roku, ani nie rozliczono dawnych oprawców opozycji z ich działalności w okresie PRL-u!

Tajni współpracownicy SB i WSI często nadal zajmują wysokie stanowiska w Polsce już niepodległej, natomiast funkcjonariusze bezpieki i prominenci komuny otrzymują gigantycznie wysokie emerytury.

Nie pozbawiono stanowisk większości sędziów i prokuratowów, którzy oskarżali i wsadzali do więzień opozycjonistów i patriotów po ogłoszeniu stanu wojennego.

Gruba kreska okazała się tak łaskawa, że nawet mordercy księdza Jerzego Popiełuszki cieszą się już wolnością, a prawdziwi rozkazodawcy tej zbrodni pozostają nietykalni przez prawo!

Wielu funkcjonariuszy dawnego ZOMO, WSI, SB i UB prowadzi obecnie intratną działalność gospodarczą w firmach ochraniarskich i detektywistycznych, pobierając równocześnie wysokie emerytury mundurowe!

W tym samym czasie dawni opozycjoniści tułają się po emigracji, wypędzeni z Polski w stanie wojennym, lub cierpią biedę w III Rzeczypospolitej, będąc na bezrobociu.

Wielu bohaterskich działaczy NSZZ „Solidarność” już nie żyje, bo ich zdrowie nie wytrzymało prześladowań i poniewierki!

Po bohaterskiej, męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, takim kapłanem, który solidaryzuje się z ofiarami obłudy i przemocy oraz demaskuje nazwiska oprawców i tajnych współpracowników komunistycznego aparatu przemocy jest niestrudzony kapłan ks. Tadeusz Isakowicz Zaleski.

Dzisiaj nie da się już tak łatwo uciszyć słów prawdy, ale poprzez brak lustracji i luki prawne istnieją możliwości nękania procesami sądowymi odważnych demaskatorów pepoczwarzonych agentów totalitaryzmu.

1 grudnia w Warszawie ma rozpocząć się proces przeciwko księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi Zaleskiemu, którym dawne ciemne moce komunizmu chcą zastraszyć wszystkich zwolenników lustracji i zdemaskowania agentury totalitaryzmu, przepoczwarzonego po 1989 roku w globalizm!

NSZZ „Solidarność” od początku stała na straży wolności słowa i niezawisłości Polski od wszelkiej formy agentury, dlatego apeluję tą drogą do obecnej Komisji Krajowej „Solidarności” o podjęcie uchwały solidaryzującej się z działalnością ks. Tadeusza Isakowicza Zaleskiego i skierowanie na proces przedstawiciela KK „Solidarność”, aby tę uchwałę wręczył Sędziemu Prowadzącemu rozprawę w dniu 1 grudnia 2011r o godzinie 11  w Sądzie przy ul. Ogrodowej 51 w Warszawie.

Załączam wyrazy szczerego szacunku

były Przewodniczący K.Z. NSZZ „Solidarność” BHZ FSM,
a potem K.Z. „S” Fiat Auto Poland
w Bielsku-Białej
mgr inż Rajmund PollakDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *