Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Olśniewający sukces Ewy Kopacz – dolar kosztuje już 3 zł 50 groszy!

Telewizje prorządowe, czyli TVP1, TVP2, TV-Info, Polsat, TVN itd. ogłaszają coraz to nowe sukcesy premier Ewy Kopacz. Niektórzy redaktorzy nawet wyją z zachwytu o rzekomym... efekcie Ewy Kopacz!


Jakie są prawdziwe efekty rządów koalicji PO-PSL widać po ilości bezdomnych rodakach stojących w kolejkach po darmową strawę w czasie imprez dobroczynnych, wzrastającej ilości żebrzących dzieci pod hipermarketami i w galeriach handlowych, a także zgonach przemarzniętych biedaków, których nie stać na ogrzanie własnych mieszkań.

Wielkim  sukcesem premierki Kopacz miał być szczyt klimatyczny, a skończyło się jak zwykle, czyli sięganiem do kieszeni każdego obywatela poprzez wzrost cen energii elektrycznej, który już wkrótce dotknie każdego Polaka.

Władza i telewizje rządowe tłukły naiwnym obywatelem do głów, że nasza gospodarka ma się coraz lepiej i jest już tak dobrze, że lepiej to być może tylko dzięki olśniewającej  swoją doskonałością premier Ewie Kopacz!

I wykrakali!

Zanim Pani Kopacz została premierem, to dolar kosztował w kantorach od 3zł 5 groszy do 3zł 20 groszy, a po każdym nowym wystąpieniu telewizyjnym nowej premier dolar drożeje. Ja to już w ogóle nie włączam telewizora o 19.30, bo jeśli znowu będzie jakieś expose' , to dolar ZNOWU PÓJDZIE W GÓRĘ!

Tuż przed świętami Pani Premier Rządu złożyła telewizyjne życzenia, gdy kurs dolara wynosił 3zł 40 groszy i....zaraz po świętach w dniu 27 grudnia 2014 roku dolar był sprzedawany w kantorach w cenach od 3 zł 50 groszy do 3 zł 60 groszy! Zatem telewizje prorządowe mogą mówić o wręcz olśniewającym sukcesie Ewy Kopacz!

Ze swej strony mogę tylko poradzić czytelnikom, aby dolara nie sprzedawali zbyt pochopnie, bo wkrótce będzie telewizyjne przemówienie noworoczne pani premier, w wyniku którego zielona waluta może znowu zdrożeć.

Rajmund Pollak


8 Responses to Olśniewający sukces Ewy Kopacz – dolar kosztuje już 3 zł 50 groszy!

 1. Cygan napisał(a):

  Złoto, kupować złoto, srebro i PLATYNĘ. Najlepiej w monetach i wyrobach jubilerskich. Panie Rajmundzie zapomniał Pan dodać, że od 7 lat czyli rządów koalicji PO/PSL (tak w nawiasie chłopy ze wsi i rzeczywiści rolnicy chyba się cieszą, że połowa posłów od Palikota przeszło do PSL, znacie to zawołanie po wyborach samorządowych, gdzie prezydentem Słupska został poseł pederasta Biedroń: „Panowie i Obywatele Słupska wypinajcie/nadstawiajcie/wystawiajcie/smarujcie dupska”) wzrasta co rok ilość samobójstw wśród Polaków. To nie jest przypadek. A masowej emigracji zarobkowej młodych nie będę wspominał.

 2. faryzeusz napisał(a):

  ch…j d…a i kamieni kupa wpisal sie alojzy krupa,pocalujta wota w ch….ta

 3. pawel napisał(a):

  Jeszcze o franku Pan nie wspomniał, p. Rajmundzie. Mimo że złote referendum padło, frank skoczył do 3,60 zł.

 4. Rajmund Pollak napisał(a):

  Panie Pawle,
  O franku to ja napisałem dużo wcześniej cały artykuł!
  Czy Pan nie czytał?

 5. Logik napisał(a):

  Ile kosztuje dolar to nie zalezy od Frau Kopatsch tylko od popytu na zlotowke. Chazary znow szykuja wysyp obligacji zeby sobie zarobic. A potem miejscowi je od nich po odpowiedniej cenie wykupia. Tak sie robi wielki biznes a Kazio znad Wisly glowkuje jak przechytrzyc konkurenta z drugiej strony ulicy na zapiekankach. Kazdy ma swoj pomysl na bogcatwo.

 6. Rajmund Pollak napisał(a):

  @Logik
  Czy Pan jest pewien, że ten rząd myśli o ekonomii?

 7. Logik napisał(a):

  Ani ten rzad ani inny w zadnym innym kraju nie zna sie na ekonomii za to swietnie sie zna na tworzeniu fikcji ekonomicznych. Jest to tak proste ze az bolesne. Wystraczy wydrukowac papier z napisem pieniadz lub obligacja i go pozyczyc pod zastaw fizycznnych dobr na tzw. procent. Potem juz wszyscy maja dlug i musza go wykupic a jak nie wykupia to sie te domki, fabryczki, kopalnie przejmie. I to wszystko jest „legalnie”.

 8. Rajmund Pollak napisał(a):

  Niestety moje przewidywania się sprawdziły. Mamy 2015rok i dolar w niektórych kantorach przekroczył w sprzedaży kwotę 3zł 60 groszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *