Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Opuszczona polska flaga na McDonald’s. Co jest grane?

Co oznacza opuszczona dziś (niedziela, 3 listopada 2013 r.) do połowy masztu w McDonald’s (przynajmniej w moim mieście) polska flaga? Czy dziś jest jakieś święto narodowe, bo, o ile mnie pamięć nie myli, w McDonald’s nawet w święta narodowe nie widuję polskich flag… Poza tym nigdzie indziej polskich flag dziś  nie zauważyłem. Oto obrazki z dzisiejszego poranka…

 


 


5 Responses to Opuszczona polska flaga na McDonald’s. Co jest grane?

 1. Kasper napisał(a):

  To są Kielce?

  A spuszczone flagi do połowy to chyba ze wstydu że rozmaitych tam Mazowieckich czy Geremków chowa się w polskiej, święconej ziemi.

 2. pawel napisał(a):

  Piotrków Trybunalski

 3. Marko napisał(a):

  „W ramach uroczystości żałobnych po śmierci Tadeusza Mazowieckiego prezydent Bronisław Komorowski ogłosił jednodniową żałobę narodową, którą wyznaczył na 3 listopada – poinformowała Kancelaria Prezydenta. Tego dnia odbędzie się pogrzeb byłego premiera.

  „Mazowiecki był darem nieba dla nas.”

  To chyba jasne dlaczego Mak Donek czci dar niebios?

 4. to nie wiecie napisał(a):

  Koło filii UJK na Słowackiego w P-owie Tryb. również jest flaga spuszczona. Przejdźcie się pod UM i Starostwo tam flaga jest również spuszczona. TO NIE WIECIE, ŻE DZIŚ JEST STRASZNA ŻAŁOBA PO TAK WIELKIM CZŁOWIEKU? WSTYD! To nie żałobujecie? Wielgachny wstyd.

 5. to nie wiecie napisał(a):

  Jak na swojej stronie zauważył ksiądz Isakowicz-Zalewski – umarł, pogrzeb mu godny państwo polskie sfinansowało wraz z niektórymi postępowymi księżmi i to wystarczy, ale żeby żałobę narodową ogłaszał prezydent państwa, to już przesada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *