Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Osiem lat obecności Polski w UE: sukces czy rozczarowanie?

Ireneusz Jabłoński z Centrum Adama Smitha dokonuje bilansu naszego członkostwa w UE. Wykład „Osiem lat obecności Polski w UE: sukces czy rozczarowanie?” wygłoszony został 20 października 2012 roku podczas PAFERE Liberty Weekend, która odbyła się w Grand Hotelu w Łodzi.
4 Responses to Osiem lat obecności Polski w UE: sukces czy rozczarowanie?

 1. ojejciuojejciu napisał(a):

  Wiadomość z dzisiejszego ‚onetu’ http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/powazne-zagrozenie-dla-unii-europejskiej-to-grozi-,1,5380696,wiadomosc.html
  Czyżby początek końca czy może Bryci podbijają swoją cenę polityczną i ekonomiczną?

 2. Paweł napisał(a):

  Angelina zrobi wszystko, by Wlk. Bryt. nie wystąpiła i by ratować UE
  http://prokapitalizm.pl/w-co-gra-david-cameron.html

 3. ojejciuojejciu napisał(a):

  To jednak Bryci wiedzą jak zwykle coś więcej i podbijają swoją cenę; ciekawe co utargują, co uzyskają? Chyba nie odbudowę Imperium, może utrzymają funta jak ruch lewostronny, bo kto to widział w Europie wszędzie jeżdżą po prawej, a tam po lewej stronie, to chyba nie jest zgodne ze standardami i procedurami europejskimi?

 4. prawda napisał(a):

  To ‚ojejciuojejciu’ proponujesz jakieś ze strony Polski na forum Parlamentu Europejskiego wobec lewego ruchu w U.K. ustawy poprawcze? Nie bądź drobiazgowy. A że Wyspiarze bronią swego to chyba dobrze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *