Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Ostatni dzień niepodległości

Z naszej poczty…

30 listopada był pierwszym dniem powstania w 1830 roku (powstanie wybuchło w nocy z 29 na 30). 30 listopada jest ostatnim dniem niepodległości III RP (choćby nie wiem kto zaklinał, że jest inaczej – Traktat z Lizbony stwierdza jasno…)…

Nie myślałem, że przyjdzie taka chwila w moim życiu i życiu mojej  Ojczyzny – Polski…

Trzeba jeszcze mocniej podjąć pracę u podstaw (choć może być coraz  trudniej) i uświadamiać obecnie żyjącym pokoleniom i wpoić następnym – naszym Synom i Córkom, dzieciom naszych bliskich) znaczenie słów Wolność, Niezawisłość,

Tożsamość, Tradycja i tylu innych, które rozbudzą pragnienie wolności i  gotowość do poświęceń oraz, co najistotniejsze, JEDNOŚĆ wobec tej prawdy, że choćbyśmy radykalnie różnili się poglądami w polityce (z wyjątkiem tych, którzy twierdzą, że nie mają Ojczyzny albo ich „Ojczyzną” jest Europa…), to mamy jeden cel:

Wolność i Dobro naszej Ojczyzny, Rzeczpospolitej Polskiej.

„Jeszcze Polska nie zginęła (…)”

Piotr M.
Piotrków Trybunalski, 30.11.2009r.


3 Responses to Ostatni dzień niepodległości

 1. Wojciech Perczak napisał(a):

  Od jutra Polska będzie miała swojego zwierzchnika.
  Będzie nim Unia Europejska.

 2. Maciej Dybowski napisał(a):

  Panie Wojtku generalnie ma Pan rację, z małym sprostowaniem, że suwerenem jest IV Rzesza Niemiecka i Berlin. Swoją władzę będzie via Bruksela, Luksemburg, Strasburg egzekwować nad podległymi terenami innych krajów. W tym oczywiście nad Polską również, a może najbardziej. 99,99% Polaków nie obchodzi taki stan polityki.

 3. Andrzej napisał(a):

  To ciekawe ale wczoraj pomyślałem mniej więcej o tym samym. http://kolatka.blogspot.com/2009/11/jak-ikar.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *