Czy przedsiębiorca może zostać świętym?

Szkoda, że mówienie w kościele katolickim o zysku w biznesie uważa się ciągle za coś, co nie idzie w parze ze świętością Czytaj więcej »

 

PAFERE odebrało nagrodę im. Sir Antony Fishera

W dniu 25 kwietnia 2009 roku w Los Angeles miała miejsce uroczystość wręczenia Fundacji PAFERE nagrody im. Sir Antony Fishera, ufundowanej przez Fundację Atlas. Nagroda przyznana została za książkę prof. Michała Wojciechowskiego, przewodniczącego Rady Programowej PAFERE, „Moralna wyższość wolnej gospodarki”. W imieniu Fundacji odebrali ją: założyciel i prezes PAFERE, Jan Michał Małek oraz wiceprezes Fundacji Paweł Toboła-Pertkiewicz.

Celem tej nagrody jest wspieranie studiów ekonomicznych na całym świecie. Nagrody fundacji Atlas przeznaczone są z założenia dla organizacji pozarządowych. W tym roku, jury przyznało dwie równorzędne nagrody w kategorii najlepszej książki wydanej przez młode instytuty (młodsze niż 8 lat od momentu powstania). Wspólnie z książką prof. Wojciechowskiego nagrodę otrzymało białoruskie Centrum im. Misesa za książkę dr. Jaroslawa Romanchuka.

Pamiątkowe zdjęcie tuż po wręczeniu nagrody

Pamiątkowe zdjęcie tuż po wręczeniu nagrody

Nagroda im. Sir Antony Fishera dla PAFERE

Nagroda im. Sir Antony Fishera dla PAFERE


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *