Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Panie Buzek, walczył pan z ZSRR, a teraz buduje pan nowy ZSRR! (video)

Z przekazów medialnych wynikałoby, że wszyscy są zachwyceni wyborem Jerzego Buzka na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. No, może wszyscy polscy europosłowie, z PiS-owcami na czele. Na szczęście Nigel Farage chyba lepiej zna historię i trafniej czyta znaki czasu… A te wskazują, że Unia Europejska, w kierunku w którym zmierza, zatrzymać się musi na przystanku: „Nowy Związek Radziecki”.

Warto posłuchać wystąpienia Nigela Farage’a…


3 Responses to Panie Buzek, walczył pan z ZSRR, a teraz buduje pan nowy ZSRR! (video)

  1. Wolak napisał(a):

    Ale o dziwo TVN puścił to!

  2. paweł napisał(a):

    Pewnie po to, żeby zrobić z Farage’a wariata w oczach polskich telewidzów. Innego powodu nie widzę 🙂

  3. rekin napisał(a):

    Wy tutaj zajmujecie się takimi mało ważnymi sprawami jak polityka i gospodarka a w Szwajcarii aresztują geniusza kultury i sztuki, szczególnie filmowej Romana Polańskiego. Zresztą naszego rodaka o podwójnym obywatelstwie – polskim i francuskim. Jak możecie zajmować się tak mało ważnymi sprawami. Przecież to zamach na światową kulture filmową. I za co? Że 30 lat temu pofiglował z za bardzo dobrze rozwiniętą 13 latką? Jak można? Oskarżenia o jakis gwałt nieletniej? Przedcież to się przedawniło. A w tutaj zajmujecie się mało powaznymi sprawami, a ci Szwajcarzy krzywdzą naszego rodaka, pewnie na rozkaz jakiś tajnych służb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *