Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Panie Prezydencie Komorowski nadszedł czas na dymisję!

Pan Prezydent Bronisław Komorowski okazał się niestety ponownie mało wiarygodny i nieskuteczny. Zacytuję słowa aktualnego jeszcze Prezydenta R.P.:


"Za przejaw braku odpowiedzialności za państwo polskie uważam wszelkie pomysły wymuszania czy zachęcania do hurtowego odwoływania członków PKW - [...] - W sytuacjach trudnych - a to jest sytuacja trudna - miarą stosunku do państwa jest to, czy się jest stabilizuje, czy świadomie destabilizuje.
Powinni o tym pamiętać wszyscy poważni politycy i wszyscy kandydaci na poważnych polityków. Próba odwołania PKW jeszcze w trakcie trwania wyborów – bo przecież wybory jeszcze trwają, mamy II turę - to po prostu szaleństwo.
- Nie dajmy się zwariować."....

Panie Prezydencie Komorowski stanął Pan w obronie przegranej sprawy, bo jednak członkowie Państwowej Komisji Wyborczej ...nie dali się zwariować i uznali swoją winę podając się do dymisji!

Zatem nadszedł już najwyższy czas aby podał się do dymisji Prezydent Bronisław Komorowski, który uznał przecież, że : ..."Próba odwołania PKW to po prostu szaleństwo"!

Panie Prezydencie Komorowski powinien Pan wziąć przykład z PKW i podać się do dymisji!!!

Rajmund Pollak


2 Responses to Panie Prezydencie Komorowski nadszedł czas na dymisję!

  1. Maciej Dybowski napisał(a):

    Z całym szacunkiem Panie Rajmundzie! Żyje Pan złudzeniami. Do tego, żeby się podać do dymisji trzeba mieć dumę i honor, nawet malutkie. I troszeczkę przyzwoitości. A czy politycy w Polsce mają takie starodawne i bardzo przebrzmiałe cechy, jak: honor, dumę, przyzwoitość, solidność i ….. można długo ciągnąć. NIE! Nie mają i długo jeszcze nie będą mieć.

  2. misiek napisał(a):

    Uwagi pana Rajmunda Pollacka są wyrazem jego złudzeń i bezradności. Więcej przyzwoitości w ocenianiu Pana Prezydenta. Więcej szacunku i przyzwoitości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *