Na wschodzie UE wszystko pod kontrolą

Zastanawiam się, czy nie byłoby jednak lepiej, gdyby policja kontynuowała swój strajk. A dlaczego? Czytaj więcej »

 

„Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo” – cenna książka za jedyne 12 zł!

„Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo” to najnowsza pozycja książkowa przygotowana przez Fundację PAFERE. Składają się na nią wystąpienia prelegentów podczas konferencji pod tym samym tytułem, która odbyła się 8 września 2012 roku w Krakowie.Znajdą w niej Państwo prelekcje znanych naukowców i publicystów, takich m.in. jak: prof. Marek Jan Chodakiewicz, prof. Piotr Jaroszyński, prof. Michał Wojciechowski, red. Stanisław Michalkiewicz, ks. dr Paweł Bortkiewicz czy dr Alejandro A. Chafuen.

Krakowska konferencja sprzed ponad roku cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem publiczności. Sala konferencyjna firmy HERBEWO wypełniona była po brzegi, co zobaczyć można w fotoreportażu, zamieszczonym na stronie Fundacji. O konferencji pisały również konserwatywne media:

Toksyczna nadopiekuńczość państwa…
Państwo zdecydowanie nadopiekuńcze
Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo
O niemoralności państwa opiekuńczego dyskutowano w Krakowie

Ci z Państwa, którzy wówczas byli w Krakowie, mogą, nabywając książkę, przypomnieć sobie przebieg tamtej konferencji, natomiast ci, którzy nie mogli wówczas na nią przybyć, bądź po raz pierwszy się o niej dowiadują właśnie teraz, mają okazję zapoznać się z tym, o czym w sali HERBEWO, 8 września 2012 roku dyskutowano i jakie podejmowano tematy.

Książkę zakupić można w sklepie internetowym Fundacji PAFERE za jedyne 12 zł.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU FUNDACJI PAFERE!


One Response to „Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo” – cenna książka za jedyne 12 zł!

  1. Marko napisał(a):

    Tani neoliberalny belkot za jedynie 12 zl. Zamulanie mozgu dla kazdego. No i te zdanie o tym jak wasza konferencja cieszyla sie gigantycznym zainteresowanie a sala pekala w szwach. Jakbym czytal „Trybune Ludu”. Wszystko cacy i git. Zapewne w tej sali byli szczesliwi kapitalisci, okradajacy niewolnikow za 800 zl wyplacanych przy okazji dobrego humoru. Chcieli dostac nowe pomysly na wyzysk i rozgrzeszenie za swoja postawe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *