Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Paweł Kukiz: Niech Pan się nie martwi, wszystko jest pod kontrolą

Te słowa wypowiedział lider Ruchu Zmielonych, Paweł Kukiz, który 14 października gościł w Krakowie na zaproszenie Klubu Zygmuntowskiego. Chodziło m.in. o relacje między nim a innymi politykami czy ugrupowaniami.Kukiz, pod koniec spotkania, wyraźnie zasugerował, że o odejściu Przemysława Wiplera z PiS wiedział już od dawna i odnosząc się właśnie do tej kwestii powiedział: „Cały czas mam kontakt z Wiplerem, z Gowinem, z Kowalem, z Mikke i z innymi ludźmi. Każdy powinien działać osobno, nie wiemy jak się rozw3inie sytuacja. Cel mamy wspólny, dlatego każdy niech robi swoje i niech myśli o Polsce. Gdybyśmy teraz stworzyli jedną partię polityczną to mamy przegrane z miejsca. Ludzie słysząc słowo partia mają odruch wymiotny. (…) „Solidarność” może nam być potrzebna, Kościół może być potrzebny i inne różne siły. Proszę zapytać pana Przemka [Wiplera – przyp. red], kiedy ja wiedziałem, że on wyjdzie z PiS-u. Proszę mi wierzyć, wszystko jest pod kontrolą”. Cała relacja ze spotkania…Obejrzyj relację z tego spotkania…


3 Responses to Paweł Kukiz: Niech Pan się nie martwi, wszystko jest pod kontrolą

  1. Ja napisał(a):

    To ten co brał udział w nagonce na Jana Kobylańskiego, śpiewał „ZCHN zbliża się” oraz powiedział do Thuska „ja pana lubię”.

  2. pawel napisał(a):

    Tak, to ten sam 🙂

  3. Marko napisał(a):

    Kolejny pajac z Ligi Oszustow. Herr Paul Kuckitz.Wszystko pod kontrola. To fakt. Barany nic a nic nie kumaja. To oczywiscie tylko przypadek: Kuckitz, Muecke, Wimpler, Gowin, Thusk. Piekne polskie nazwiska…z LO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *