Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Paweł Kukiz: Niech Pan się nie martwi, wszystko jest pod kontrolą

Te słowa wypowiedział lider Ruchu Zmielonych, Paweł Kukiz, który 14 października gościł w Krakowie na zaproszenie Klubu Zygmuntowskiego. Chodziło m.in. o relacje między nim a innymi politykami czy ugrupowaniami.Kukiz, pod koniec spotkania, wyraźnie zasugerował, że o odejściu Przemysława Wiplera z PiS wiedział już od dawna i odnosząc się właśnie do tej kwestii powiedział: „Cały czas mam kontakt z Wiplerem, z Gowinem, z Kowalem, z Mikke i z innymi ludźmi. Każdy powinien działać osobno, nie wiemy jak się rozw3inie sytuacja. Cel mamy wspólny, dlatego każdy niech robi swoje i niech myśli o Polsce. Gdybyśmy teraz stworzyli jedną partię polityczną to mamy przegrane z miejsca. Ludzie słysząc słowo partia mają odruch wymiotny. (…) „Solidarność” może nam być potrzebna, Kościół może być potrzebny i inne różne siły. Proszę zapytać pana Przemka [Wiplera – przyp. red], kiedy ja wiedziałem, że on wyjdzie z PiS-u. Proszę mi wierzyć, wszystko jest pod kontrolą”. Cała relacja ze spotkania…Obejrzyj relację z tego spotkania…


3 Responses to Paweł Kukiz: Niech Pan się nie martwi, wszystko jest pod kontrolą

  1. Ja napisał(a):

    To ten co brał udział w nagonce na Jana Kobylańskiego, śpiewał „ZCHN zbliża się” oraz powiedział do Thuska „ja pana lubię”.

  2. pawel napisał(a):

    Tak, to ten sam 🙂

  3. Marko napisał(a):

    Kolejny pajac z Ligi Oszustow. Herr Paul Kuckitz.Wszystko pod kontrola. To fakt. Barany nic a nic nie kumaja. To oczywiscie tylko przypadek: Kuckitz, Muecke, Wimpler, Gowin, Thusk. Piekne polskie nazwiska…z LO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *