Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Pendolino czyli szopka na wrocławskim dworcu

Do Polski przyjechał słynny Pendolino. To znaczy… gdyby nie reporter Telewizji Republika, można by myśleć że przyjechał. Tymczasem okazuje się, że został on … przypchany przez elektrowóz. Okazuje się też, że pociąg przyjechał na testy. Ale po co testy, skoro kontrakt został już podpisany?Oto relacja z wrocławskiego dworca…


2 Responses to Pendolino czyli szopka na wrocławskim dworcu

  1. reiwach napisał(a):

    Gdzie byli chłopcy z BOR. Przecież w tym zamieszaniu to panowie Schetyna, Grabarczyk i Nowak mogli być zgniłymi jajkami i pomidorami pobrudzeni. Tam w ogóle nie było żadnej ochrony. Żenada. Śmiechu warte, przez łzy.

  2. Rajmund Pollak napisał(a):

    Już w pierwszej dekadzie lipca 2013 napisałem, że Pendolino doprowadzi do bankructwa PKP! Szkoda, że autor relacji filmowej nie przeczytał tamtego artykułu na Prokapie , bo wiedziałby dlaczego ten pociąg został wepchany na koszt polskich podatników i mógłby zadać pytanie co na to wszystko Najwyższa Izba Kontroli?
    Pozdrawiam filmowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *