Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Piknik wolnościowy – fotoreportaż

W dniach 21-23 sierpnia odbył się w Wiśniowej Górze piknik wolnościowy zorganizowany przez Okręg Łódzki UPR. Imprezie towarzyszyło wiele interesujących prelekcji na poważne tematy, które sukcesywnie zamieszczamy na Prokapitalizm.pl,  ale nie zabrakło także rozrywki. Było ognisko, dyskusje przy piwie i kiełbaskach, mecz piłkarski UPR – Reszta Świata (wygrany przez RŚ 3:1), gra w ping-ponga, kąpiel w basenie itp.

Przedstawiamy fotoreportaż ze wydarzeń pozaprelekcyjnych, jakie miały miejsce podczas pikniku w Wiśniowej Górze… (foto: PSz, ISz, Piotr Korzeniowski).

piknik_011piknik_02piknik_03piknik_04piknik_05piknik_055piknik_06piknik_07piknik_08piknik_09piknik_10piknik_11piknik_12piknik_13piknik_14piknik_15piknik_16piknik_17piknik_18piknik_19piknik_20piknik_21piknik_22


3 Responses to Piknik wolnościowy – fotoreportaż

  1. Tralalalallal napisał(a):

    ULALA! Czyje to autko?? 😀

  2. magnes napisał(a):

    noooo! szkoooda, że mnie tam nie byyyłłłooo taki tyłeczek, że chhoooppaki klleenkaly!!! istna cudnośśść, oh! tak widać na tym przedostatnim zdjęciu, każdy tak móg?

  3. zainteresowany napisał(a):

    Więcej takich nieformalnych spotkań. Czy byli Gwiazdowski, Sadowski, Wielomski, Ziemkiewicz, Rybiński oraz z innych oprócz upr politycy? Może warto organizować tego rodzaju luźniejsze spotkania dla lepszego zaznajomienia się i obłaskawienia własnych uprzedzeń do innych ugrupowań centroprawicy. Wreszcze w wyniku tego rodzaju spotkań i rozmów nastąpi sojusz centroprawicy do wyborów i współdziałania albo chociaż wrogiego nie zwalczania się wzajemnego. Kowboju do dzieła. Naiwność? Może?, raczej nadzieja i wiara i nie do końca zabity optymizm, póki człek dycha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *