Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Pokaz filmu „Lewiatan” w warszawskim Pure Sky Club

Fundacja PAFERE zaprasza w dniu 29 października br. na prezentację filmu "Lewiatan", która odbędzie się w Pure Sky Club przy ul. Złotej 59 w Warszawie (22 piętro wieżowca Skylight). Początek o godz. 18.15.


Ten wyprodukowany na zamówienie Fundacji PAFERE film jest okazją do dyskusji na temat granic ingerencji współczesnego państwa w życie jednostek. Czy poszerzająca się wszechwładza rządu zmierza do upaństwowienia każdej sfery życia? Czy nowy wspaniały świat, który ma powstać wskutek działania państwa, jest rzeczywiście wspaniały?

W dyskusji biorą udział: Tomasz Sommer, ekonomista i red. naczelny tygodnika "Najwyższy Czas!", Robert Okulski, ekspert podatkowy, oraz Ireneusz Jabłoński, ekspert Centrum im. Adama Smitha. Gospodarzami wieczoru są: Paweł Budrewicz, Prezes Fundacji PAFERE, oraz Rafał Maria Popowski, Prezes Zarządu Fundacji Centrum Wielodzietności.


One Response to Pokaz filmu „Lewiatan” w warszawskim Pure Sky Club

  1. Fundacja PAFERE napisał(a):

    Informujemy o zmianie miejsca projekcji filmu. Przepraszamy za utrudnienia, ale wynikły one niezależnie od nas. Oto ostateczna informacja:

    Fundacja PAFERE zaprasza w dniu 29 października br. na prezentację filmu „Lewiatan”, która odbędzie się w Akademii Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59, 03-301 Warszawa. Początek o godz. 18.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *