Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji

Jeszcze w czerwcu zaplanowano ukazanie się w księgarniach w całej Polsce książki naszego kolegi redakcyjnego Rajmunda Pollaka pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji".


Jest to opracowanie historyczne, bogato ilustrowane,  zawierające ok. 100 fotografii: bohaterów podziemia antykomunistycznego z Fabryki Samochodów Małolitrażowych  ( i nie tylko) oraz autentycznych i unikalnych dokumentów, pochodzących z: FSM, IPN, NIK, NSZZ "Solidarność",  Kancelarii Premiera RP, CBA i szeregu ministerstw ( rządów od 1989 do 2016 roku) oraz archiwum historycznego Fabrica Italiana Automobili Torino i zostało zrecenzowana przez wybitnego historyka z tytułem naukowym.

Już wkrótce zamieścimy na naszym portalu recenzję tej książki, zredagowaną przez jednego z pracowników naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Promocja tej książki odbędzie się w miejscu zamieszkania autora, czyli  w Bielsku-Białej. O jej terminie i dokładnym adresie powiadomimy w osobnej notce.

Najbardziej sensacyjne informacje i dokumenty prezentowane w tej nowej książce wstrząsną opinią publiczną i obalą wiele mitów i kłamstw krążących po wszystkich mediach Polsce w latach 1980-2016.

fsm_pollak_okladkaka

PSz


One Response to Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji

  1. .... napisał(a):

    Przypuszczam, że książka ta będzie/jest dowodem jak „polskie władze” prowadziły dywersję i sabotaż w rozpieprzaniu przemysłu w Polsce, na rozkaz zewnętrznych i zagranicznych, obcych i wrogich sił i mocy, dla szkody Polski i Polaków, na przykładzie FSM Tychy i Bielsko Biała. Nie potrafiły(?), nie chciały(?) bronić własnych gałęzi przemysłu, jak to zrobiły władze Czech dla „S(z)kody” z Niemcami i Rumunii dla „Dacia” z Francuzami. Ciekawe dlaczego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *