Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Polki pokonały chamstwo Rosjanek i tendencyjnych niemieckich sędziów

Tajny sojusz niemiecko-rosyjski trwa nadal, co było aż nadto widoczne podczas meczu piłki ręcznej kobiet między Polską i Rosją w dniu 11. grudnia 2014roku. Nasze panie walczyły jak prawdziwe lwice, ale  w ramach obowiązujących przepisów.


Niemieccy sędziowie natomiast zachowywali się tak, jakby byli stronnikami Putina. Za każde twarde wejście Polek posyłali nasze zawodniczki na ławkę kar, lub dyktowali problematyczne rzuty karne, natomiast gdy rosyjska reprezentantka  sadystycznie kopnęła leżącą Polkę, to żaden ze szwabskich sędziów tego…”nie zauważył”! Za taki faul każdy obiektywny sędzia powinien pokazać czerwoną kartkę, ale sędziowie niemieccy mieli w tym dniu moskiewskie klapki na oczach i bali się narazić na … obiektywizm.

Polki zachowały się dzielnie, bo nawet grając w osłabieniu strzelały ruskim bramki. Wygrały zasłużenie, a Rosjankom nie pomogło ani chamstwo w grze ani tendencyjne, germańskie sędziowanie.

Brawo Polska!

Rajmund Pollak


6 Responses to Polki pokonały chamstwo Rosjanek i tendencyjnych niemieckich sędziów

 1. costam napisał(a):

  szkoda, ze wy nie pokonaliscie uprzedzen… o ile moge zrozumiec animozje w stosunku do niemcow to plemiona slowianskie powinny sie trzymac razem

 2. Sceptissimus napisał(a):

  Ha,ha,ha!!!
  No co teraz tak cicho? Bo dostały w piękne i zgrabne tyłeczki od tych wrednych, świńskich blondynek z jakiejś tam zasmarkanej, czteromilionowej Danii? Pewnie znowu sędziowie się sprzysięgli, piłka była kwadratowa i nasze najlepsze na świecie szczypiornistki zostały oszukane.

 3. Sceptissimus napisał(a):

  Nacjonalizm to piękna idea, bez której nie ma patriotyzmu.
  Niektórym jednak granica między nacjonalizmem i szowinizmem wyraźnie staje się niewyraźna.

 4. pawel napisał(a):

  Dostały w tyłeczki i po bólu. Pan Rajmund chyba już się nie wychyli 🙂

 5. monarchista polski napisał(a):

  Co wy tak o tych tyłeczkach? Jesteście jacyś nie bardzo zaspokojeni cieleśnie? To nie lepiej o cipkach wspominać i pisać, niż o tyłeczkach; te tyłeczki to mi się od razu, nie wiedzieć czemu kojarzą z Biedroniem i innym takimi. Pan Rajmund ma rację – w sporcie już dawno nie ma zdrowej rywalizacji; jest polityka i to spaczona oraz materializm i forsa. Działacze, trenerzy, sportowcy i sędziowie to jedna wielka szajka sprzedajnych i skorumpowanych oszustów.

 6. Sceptissimus napisał(a):

  Pewnie, że Pan Rajmund ma rację : „… w sporcie już dawno nie ma zdrowej rywalizacji; jest polityka i to spaczona oraz materializm i forsa. Działacze, trenerzy, sportowcy i sędziowie to jedna wielka szajka sprzedajnych i skorumpowanych oszustów.”
  Tylko skoro tak, to po co się podniecać faktycznymi i rzekomymi sukcesami polskich piłkarek? Czyż nie lepiej brać na tapetę ich zgrabne tyłeczki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *