Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Polska permanentnie zdradzana

Dużo ciekawych rzeczy można znaleźć na YouTube. Nawet nie wiedziałem, że „Elektryczne Gitary” wydały dwa lata temu płytę „Historia”. Dziś ją kupiłem za nieduże pieniądze (z przeceny) w Media Markt. Muzycy brną przez dzieje Polski, postrzegając je jako niewykorzystane szanse, albo też jako nasze zwycięstwa zaprzedane w imię jakichś wyższych, dla nas niezrozumiałych racji. Trochę realizmu, ale i smutnej refleksji… Co dalej z Tobą, Polsko….?2 Responses to Polska permanentnie zdradzana

  1. ciekawy napisał(a):

    A jednocześnie tym wszystkim artystom nie przeszkadza jakoś politycznie popierać SLD, PO kiedyś UW, PSL, itd. itp. sił rozwalających Polskę i niewolących Polaków. Czyż nie jest to paranoia czy inna schiza?

  2. malko napisał(a):

    Panie albo Pani ‚Ciekawy’ przecież, że tym różnym „artystom” nie przeszkadza plucie na własny naród i kraj, gdyż mają z tego kaskę misiu, kaskę. A, że czasem im się uda napisać czy zrobić coś podobnego jak ten „Dywizion 303” to przecież bardzo rzadki przypadek. Jelita narodu oderwała się od narodu i realizuje interesy obce i własne pełnej michy, popitki i dobrego chędożenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *