Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Polską rządzi obecnie margines błędu statystycznego

Jesteśmy teraz obserwatorami cyrku bez kółek pt.: „Wybory w PO”. Napisałam celowo, że bez kółek, aby nie pomylić z wielce wysłużonym już w poprzedniej epoce cyrkiem na kółkach. Jeszcze przed głosowaniem ogłoszono w TVP1, że Tusk wygra, a Gowina wyrzucą z Przewodniej Oligarchii  za to, że doprowadził do stresu premiera rządu propozycją debaty na tematy, o których Donald Tusk nie ma zbyt wielkiego pojęcia.Potem okazało się, że głosowanie internetowe w PO jest równie wiarygodne jak dostępne w kawiarniach gry internetowe i każdy kto postawił pół litra kumplowi z PO mógł po wspólnym spożyciu jeszcze ćwiartki C2H5OH oddać wirtualny głos na Donalda Kryzysowego.

Aby zapobiec wtórnemu analfabetyzmowi niektórych szeregowych członków PO zalecono głosowanie listowne, propagując hasło:… WNUCZKU NAPISZ ZA DZIADKA LUB W IMIENIU BABCI LIST Z GŁOSEM NA TUSKA!

Kampania wyborcza kandydatów była szalenie intensywna, jednak zróżnicowana, bo Jarosław Gowin jeździł po kraju, natomiast Donald Tusk objeżdżał główne studia radiowe i telewizyjne. Była również wzajemna krytyka, aby dziennikarze mieli o czym pisać.

W sumie Jarosław Gowin wykazał się znacznie większą inteligencją aniżeli Donald Tusk, jednak to może mu zaszkodzić, bo beton partyjny PO, który stanowi większość członków tej partii raczej inteligencją nie grzeszy.

Jednak najbardziej bulwersującą informacją ujawnioną w tej kampanii wybiórczej jest liczba wszystkich członków Platformy Obywatelskiej, która wynosi ok. 40 000 osób obu płci! Zatem partia rządząca stanowi zaledwie ok. 1% obywateli III RP!

Polacy mają teraz o czym myśleć, bowiem we wszelkich sondażach margines błędu statystycznego określa się w zakresie od 1 do 2% ! Czyli aktualnie rządzi Polską margines błędu statystycznego!

Rajmund Pollak


6 Responses to Polską rządzi obecnie margines błędu statystycznego

 1. Paweł napisał(a):

  Ciekawe jaki margines stanowi PiS…

 2. Marko napisał(a):

  A jeszcze ciekawsze jest jaki margines zagniezdzil sie w UPR i u Janusza z Penisem?

 3. upiór przeszłości napisał(a):

  A oto ciekawostka spiskowa z IV Rzeszy Niemieckiej: http://www.legitymizm.org/cesarzowa-europy Czyż nie jest wielce zastanawiające życie pani kanclerzyny Anieli? A może wiele wyjaśniające? Umarł komunizm wschodni! Niech żyje socjalizm zachodni!!!!!!!

 4. peppek napisał(a):

  40 000 od ok 40 000 000 (teraz chyba 38) to nie jeden procent tylko promil. Zamiast 0,01 jest 0,001 czyli jedna tysięczna. Tak mi się zdaje chyba żem rachować zapomniał.

 5. Marko napisał(a):

  Upiór
  blogerzy – dyletanci słowa „socjalizm” używają jako wyzwisko. Nie wiedzą, że trzecia gospodarka na świecie – gospodarka niemiecka – jest gospodarką socjalistyczną. Pojęcia nie mają jak wiele świadczeń SOCJALNYCH przysługuje obywatelowi Republiki Federalnej Niemiec. Nie wiedzą również, że Francja jest krajem SOCJALISTYCZNYM z przechyłem, w przeciwieństwie do Niemiec, w stronę etatyzmu. Nie wiedzą, że owszem w USA nie ma socjalizmu ale każdy wydatek na własne ZABEZPIECZENIE SOCJLANE lub na cele zapewniające OCHRONĘ SOCJALNĄ innym ludziom obywatel odpisuje od podatku! Nie rozumieją równiez, dlaczego Polki w Wielkiej Brytanii chętnie rodzą troje, czworo i pięcioro dzieci a w Polsce tego nie robią. Ano dlatego, że Zjednoczone Królestwo wypłaca sowite świadczenia SOCJALNE matkom i daje SOCJALNE bezpieczeństwo rodzinom. Polscy, pożal się Boże, „gospodarczy liberałowie” nie zdają sobie sprawy, że ich „kapitalistyczne” poglądy przebrzmaiły już jakieś 150 lat temu. Chcieliby aby w Polsce ludzie pracowali po 18 godzin na dobę, najlepiej od 8 roku zycia do smierci, np. w 67 roku zycia.. Bo przecież tylko „nieudacznicy” nie mają pracy a państwa polskiego nie stać na „rozbuchane” świadczenia dla nierobów i leniów. Państwo polskie stać za to na to aby płacić trzykrotnośc ceny autostrady wykuwanej w litej skale alpejskcih gór ale wybudowanej na mazowieckiej równinie. Państwo polskie nie stać na utrzymanie szkół (a przecież malejąca liczba uczniów i stały wzrost gospodarczy powinny powodować, że pieniędzy na edukacje powinno być coraz wiecej – w ujęciu na jednego ucznia) ale stać na wybudowanie najdroższego stadionu świata (takiej samej klasy stadion wybudowany w Niemczech jest czterokrotnie tańszy), na którym rozegrane zostaną tylko 4 mecze. Chłopki roztropki niewiele wiedzą o świecie i warunkach na nim panujących a zapluwają się wyzywający innych „przecież to socjalizm”. Żałosna ignorancja nie boli . . . . ale jest żenująca.

 6. krzyś napisał(a):

  … a ten stadion cztery razy droższy niż w Niemczech to wynik kapitalizmu czy socjalizmu w Polsce?Marko Twoja argumentacja jest porażająca…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *