Kard. Wyszyński: Przez pracę do zbawienia. Prymas Tysiąclecia o ekonomii

W kazaniach Kardynała Stefana Wyszyńskiego pojęcia ekonomiczne pojawiają się bodaj tak często, jak teologiczne Czytaj więcej »

 

Pomóż Pani Minister znaleźć równościowe przedszkole!

Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz pełnomocnik rządu ds. równego traktowania daje niestety kolejne dowody swojej niekompetencji – czytamy na stronie Fundacji Mamy i Taty. W wywiadzie opublikowanym 7 stycznia 2014 roku na stronie wyborcza.pl oskarża środowiska rodziców zaniepokojonych tzw. programami równościowymi w przedszkolach i szkołach o popadanie w histerię. Sama zaś żali się, że szukała przedszkola, w którym chłopców przebierano by w sukienki, ale nie znalazła. Uznaje więc historie o takich przedszkolach za po prostu zmyślone.Nie podejrzewamy Panią Minister by była kolejną ofiarą tzw. cyfrowego wykluczenia w sferach rządowych, więc trudno nam uwierzyć, że nie wpadła na pomysł by wpisać do wyszukiwarki internetowej frazy „zajęcia z równości płci”. Gdyby tak zrobiła, to link do galerii zdjęć z przedszkola, w którym realizowany jest głośny już program „Równościowe przedszkole”, pojawia się na pierwszej lub drugiej pozycji. Rozumiemy, że w ferworze walki o równość nie zawsze znajdzie się chwila żeby sprawdzić jak ta walka rozgrywa się w przedszkolach.

Pomóżmy więc Pani Minister odszukać przedszkole, w którym chłopców przebiera się w sukienki, zakłada im damskie peruki oraz zachęca do zabawy w kosmetyczkę (czyli malowania paznokci wychowawczyni), zaś dziewczynkom organizuje zabawy w górników i mechanika.

„Pani Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania
00-583 Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3
bprt@kprm.gov.pl

Szanowna Pani Minister.

W wywiadzie opublikowanym 7 stycznia 2014 roku na stronie Gazety Wyborczej Gender to nie zagłada cywilizacji oskarża Pani środowiska rodziców zaniepokojonych tzw. programami równościowymi w przedszkolach i szkołach o popadanie w histerię. Stwierdza Pani, że szukała przedszkola, w którym chłopców przebierano by w sukienki, ale niestety nic nie znalazła. Wyciąga Pani z tego wniosek, że historie o takich przedszkolach zostały po prostu zmyślone. Nie podejrzewam Panią Minister o świadome wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Rozumiem, że w ferworze walki o równość nie zawsze znajdzie się chwila czasu żeby sprawdzić jak taka walka rozgrywa się w przedszkolach. Proszę pozwolić zatem, że pomogę Pani odszukać przedszkole, w którym chłopców przebiera się w sukienki, zakłada im damskie peruki oraz zachęca do zabawy w kosmetyczkę (czyli malowania paznokci wychowawczyni), zaś dziewczynkom organizuje zabawy w górników i mechanika. Wpisanie do wyszukiwarki internetowej frazy zajęcia z równości płci nie zajmie Pani więcej niż 15 sekund, ale na wszelki wypadek wklejam poniżej adres do galerii zdjęć z przedszkola, w którym realizowany jest głośny już program Równościowe przedszkole – Jak uczynić wychowanie przedszkolne wrażliwym na płeć?

http://maleprzedszkola.pl/Piotrowice/Galeria/Zajecia-z-rownosci-plci

Chciałbym, żeby miała Pani świadomość, że Pani działania oraz urzędu, który Pani reprezentuje od dawna niepokoją nie tylko mnie, ale także setki tysięcy polskich rodziców. Jestem również zbulwersowany tym, z jaką lekkością jako urzędnik, ale także jako człowiek, zarzuca Pani kłamstwa innym, nie sprawdziwszy nawet choćby podstawowych faktów i zdarzeń, o których się Pani publicznie wypowiada”.

Wyślij list…


2 Responses to Pomóż Pani Minister znaleźć równościowe przedszkole!

  1. nie działa napisał(a):

    niestety podany link nie działa…

  2. pawel napisał(a):

    Najwidoczniej zablokowali stronę, żeby nie można było zobaczyć jaka jest prawda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *