Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Prawica po wyborach – video debata

W dniu 17 czerwca 2009 roku odbyła się w Warszawie, w Stowarzyszeniu Wolnego Słowa debata – „Prawica po wyborach”. W dyskusji uczestniczyli m.in.: Stanisław Michalkiewicz, Marian Piłka, Arkadiusz Mularczyk, Adam Wielomski i Janusz Korwin-Mikke.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze tego spotkania…

Zobacz całą debatę…
Źródło: www.prawica.net


3 Responses to Prawica po wyborach – video debata

 1. ideowiec napisał(a):

  Cienkie perspektywy… Pan Mularczyk zabawny – pomylił sie w kwestii fundamentalnej dla suwerenności. Ciekawe, co lub kto go przekonał do zmiany poglądu, i ciekawe jakie poglądy w tej kwestii będzie miał p. Mularczyk za pół roku. Pozostali panowie tez nie zachwycili, raczej widać w ich wystąpieniach kompletny brak wizji (pan Michalkiewicz jest tu wyjątkiem, wizje ma mało optymistyczną ale przynajmniej ma) i kompletny brak pomysłu na nową formację, która mogłaby zagrozić, a przynajmniej podjąć taka próbę, „bandzie czworga” – jak słusznie twoerdzi pan Wielomski.
  Ogólnie marność…

 2. ideowiec napisał(a):

  Prawica RP to partia, której celem tylko i wyłacznie doprowadzenie do powrotu do polityki p. Marka Jurka. I jesli tylko taka okazja się nadarzy, pan Jurek da sobie spokój z PR, a np. powróci do PiS-u. Bo chyba innej szansy na powrót nie ma.
  JKM przez swoje blogi chyba troche oderwał sie od realnego życia. Trochę buja w obłokach z tym „społeczeństwem mającym gdzieś Unię”. Jestem pewny że gdyby zrobiono referendum w sprawuie traktatu lizb. większośc pójdzie do urn i zagłosuje na tak. Niestety…

 3. abaraba napisał(a):

  Oczywiscie wiekszasc gwizdze na Unie, ale jak bedzie glosowanie to zaglosuja,na tej samej zasadzie jak za Gierka glosowali na komunizm,choc go przeklinali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *