Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Prof. Rybiński z Korwinem?

Z biura prasowego UPR-WiP otrzymaliśmy informację o przygotowaniach do Kongresu Nowej Prawicy, który odbyć się ma w Warszawie w Sali Kongresowej w sobotę 16 kwietnia 2011 roku. Rozpocząć się on ma o godz. 12.30.

Z informacji tej wynika, że wezmą w nim udział „(…) czołowe postacie i organizacje polskiej Prawicy”. Jak podaje biuro prasowe, udział potwierdzili jak dotąd między innymi Rafał Ziemkiewicz, Artur Zawisza, prof. Krzysztof Rybiński, Robert Gwiazdowski.

P


13 Responses to Prof. Rybiński z Korwinem?

 1. tradycyjny konserwatywny katolik napisał(a):

  To o której to ma być o 11.3o jak podaje na swej stronie JKM czy o 12.3o? Już jest zgrzyt organizacyjny dotyczący czasu rozpoczęcia zjazdu. Czyżby razwiedka obstawiała prawicę jakby wybory wypadły nie po jej myśli. Ale przecież nie ważne kto startuje i kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

 2. tradycyjny konserwatywny katolik napisał(a):

  To o której to ma być o 11.3o jak podaje na swej stronie JKM czy o 12.3o? Już jest zgrzyt organizacyjny dotyczący czasu rozpoczęcia zjazdu. Czyżby razwiedka obstawiała prawicę jakby wybory wypadły nie po jej myśli. Ale przecież nie ważne kto startuje i kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy. A w komisjach co najmniej 51% członków to służby?

 3. razwiedczyk napisał(a):

  Może wreszcie skleją tą polską prawicę? Kto jeszcze będzie z prawostronnej sceny?

 4. pawel napisał(a):

  W nadesłanej informacji jest 12.30

 5. kamil napisał(a):

  o 11:30 zbiera się konwentykl. imprezka zaczyna się o 12:30.

 6. tradycyjny konserwatywny katolik napisał(a):

  12.IV.2011, we wtorek o 9.3o w Sądzie Okręgowym II Wydziale Cywilnym w Warszawie Al.Solidarności 127 w sali nr 212 Pan Stanisław Michalkiewicz ma proces z TVN. To takie preludium przed 16.IV.2011????

 7. Paweł napisał(a):

  Potwierdzili jeszcze ponadto: Romuald Szeremietiew, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Adam Wielomski. Czyli sama konserwatywno-liberalna elita, ale jakże szeroka. Brakuje mi tylko 2 Pań: Katarzyny Munio i Zyty Gilowskiej. No i może jeszcze Pana Gowina. No i żeby Oni wszyscy kandydowali! Wtedy zwyciężymy!
  Paweł

 8. UPR-zejmy Henryk Stawiarski Krynica Zdrój napisał(a):

  Kto żyw bądź!!! TRZEBA BYĆ!

 9. pawel napisał(a):

  Relacja z KNP znaleziona w necie…

  „Kwadrans po jedenastej, dziś /16.04/ przed południem, przyszłam pod Salę Kongresową, gdzie o 11:30 miał zacząć się, reklamowany przez Janusza Korwina-Mikke na okładce „Najwyższego Czasu”, Kongres Prawicy. Okazało się, że budynek jest zamknięty i około pięciuset osób stoi na schodach. Koło mnie przeszedł JKM tłumaczący komuś, że nie wie, co się dzieje. Nad głównym wejściem robotnik usiłował umocować napis „Kongres Prawicy Polskiej”, który ciągle spadał. Widzialam dwie flagi polskie, dwie flagi UPR i duży transparent szczecińskiego UPR. Po mniej wiecej kwadransie otwarto drzwi i można było wejść do budynku. ale nie na widownię. Wejścia na nią bądź były zamknięte, bądź też pilnowały ich miłe panie mówiące, że jeszcze trzeba poczekać.

  Po następnym kwadransie postanowiłam dać sobie spokój z tym Kongresem. Ilość obecnych wzrosła wprawdzie do 700-800, ale stało się jasne, że dziś tu odrodzenia prawicy nie będzie. Miałam dość sterczenia pod zamkniętymi drzwiami, zwłaszcza przy tak cudownej, słonecznej pogodzie na dworze”.
  http://blogmedia24.pl/node/47488

 10. Łukasz napisał(a):

  Doprawdy zabawna relacja. Osoba nie była na samym Kongresie, a wydaje osąd, jak było. 🙂 Faktycznie na początku były drobne problemy z wejściem do środka, ale później wszystko ruszyło, jak należy. Było nie kilkaset osób, a dwa tysiące. Cały parter Sali Kongresowej wypełniony prawie w 100%. Gorzej było na piętrze, ale i tak w szczytowym momencie wypełnione było w jakichś 3/5. Może napiszę na jutro jakąś większą relację.

 11. autonomista napisał(a):

  no, niech skleją wreszcie Polską prawicę! Wtedy PiS spadnie na należne jej miejsce – do lewicy!

 12. paweł napisał(a):

  A oto komentarz Bartosza Józwiaka, prawdopodobnie prezesa UPR (choć tak do końca nie wiadomo, bo chyba nadal p. Witczak jest oficjalnie…)
  http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=156&aid=9226

 13. Łukasz napisał(a):

  Swoją drogą ciekawe ilu z gości, którzy pojawili się na KNP, pojawiłoby się na spotkaniu, które zorganizowałby pan Jóźwiak. I przede wszystkim ilu z tych ponad 2 tys. osób stawiłoby się w Sali Kongresowej. Czy mi się zdaje, czy drobna zawiść przemawia przez pana Jóźwiaka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *