Czy cel stawiany aptece kłóci się z celami wolnego rynku?

Cele wolnego rynku są jasno określone, ponieważ zadaniem wolnego rynku jest zwiększenie konkurencyjności towarów i usług na rynku Czytaj więcej »

 

PROKAP zaprasza na Facebook i Twitter!

W prawej kolumnie u góry na naszej stronie macie Państwo okienka prowadzące do tzw. portali społecznościowych. Stanowią one okno do newsów i informacji, które, w ocenie redakcji PROKAPA, są ciekawe, ale dla których nie zawsze jest miejsce na naszym portalu.

Zapraszamy do odwiedzania naszych profili na Facebooku i Twitterze. Używając fachowej nomenklatury, na FB możecie nas "polubić" (brzmi słodko, prawda?), natomiast na Twitterze możecie nas "obserwować", co już tak słodko nie brzmi, a nawet groźnie (no, ale tak to się nazywa). Oba serwisy dostarczają codziennie informacji, których nie zawsze znajdziecie na "normalnym" PROKAPIE.

Na Facebooku zbliżamy się powoli do 2000 polubień - dwutysięczny likers otrzyma chyba jakąś fajną książkę w nagrodę. Pilnujcie zatem numeracji! Dodamy tylko, że zamieszczony na naszym profilu news przedstawiający skutki niedawnych walk w Doniecku dotarł do prawie 60 tys. odbiorców, wzbudzając różne reakcje...

Na Twitterze wciąż raczkujemy, dlatego zachęcamy do promowania naszego portalu wśród znajomych ... i nieznajomych. O to samo prosimy na Facebooku. Jak za komuny: "Po przeczytaniu przekaż dalej!" ... i zachęć do polubienia...

Polub PROKAP na Facebooku...
Obserwuj PROKAP na Twitterze...

Redakcja PROKAPA


One Response to PROKAP zaprasza na Facebook i Twitter!

  1. histo(E)ria napisał(a):

    Jak napisano na którejś z „prawych” stron zarządzający „faejsbukiem” na rozkaz właściciela tego internetowego produktu (tak się teraz mówi – nie ma usług bankowych czy ubezpieczeniowych, SĄ PRODUKTY! [????]) cenzurują ‚fejcbóka’, jeżeli są krytyczne wypowiedzi o zboczonych homosiach oraz tychże zboczków reklamują i intensywnie promują. Czyli życie real weszło w życie wirtual. I tu bagno i gówno, i tam gówno i bagno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *