Renke zasłużył na naszą pamięć!

To są setki bohaterów... Po wojnie komuniści świadomie wymazywali takie osoby z kart historii, niszczyli ich pamięć i oczywiście oskarżali o wszystkie możliwe niegodne czyny Czytaj więcej »

 

Prokapitalizm.pl popiera Marsz Niepodległości!

Podczas tegorocznego Święta Niepodległości 11 listopada przez ulice Warszawy przejdą aż trzy duże pochody. Odbędzie się tradycyjny „Marsz Niepodległości” organizowany przez środowiska patriotyczne i narodowe, swój przemarsz ulicami stolicy pod hasłem „Razem dla niepodległej” zapowiada też Kancelaria Prezydenta RP, odbędzie się również manifestacja środowisk lewackich i anarchistycznych.

Nasza Redakcja także zamierza uczcić 11 Listopada, ale nie jest nam wszystko jedno w jakim towarzystwie będziemy świętować. Na pewno nie wybierzemy się na demonstrację lewackich totalniaków, którzy w latach ubiegłych dobitnie udowodnili, że w realizacji swych planów posuną się nawet do „fizycznej eliminacji” tych, którzy nie podzielają ich światopoglądu. Nie pójdziemy również wśród „leśnych dziadków” z nieboszczki Unii Wolności, w ich zainscenizowanej imitacji „Marszu Niepodległości”.

Portal Prokapitalizm.pl wybiera się na jedyny oryginalny „Marsz Niepodległości” i zachęca wszystkich do udziału w jego szeregach. Czynimy to z tym większą przyjemnością, iż jego ideę popierają również przedstawiciele myśli konserwatywno-wolnościowej czyli panowie Stanisław Michalkiewicz i Rafał Ziemkiewicz.

RedakcjaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *