Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Prowokatorzy pod krzyżem? Co się naprawdę działo na Krakowskim Przedmieściu?

Krajobraz po bitwie… – można by napisać. Scena poniżej przedstawia sytuację pod krzyżem smoleńskim w dzień po „aresztowaniem” krzyża przez władze w sierpniu 2010 roku. Dziś coraz więcej faktów wskazuje na to, że „operacja krzyż” od początku do końca mogła być prowokacją sterowaną przez środowiska, których tropem powinni podążyć tzw. dziennikarze śledczy.Niedawno tygodniki „Do Rzeczy” i „Gazeta Polska” napisały, jak to jeden z najbardziej zagorzałych obrońców krzyża, Andrzej Hadacz, przyłapany został w tym roku na gejowskiej paradzie, w towarzystwie Palikota, Kalisza i Biedronia. Miał tam nawet swoje przemówienie.

Tak się złożyło, że 14 sierpnia 2010 roku znalazłem się na Krakowskim Przedmieściu, gdzie kilka godzin wcześniej, o świcie, władze zaaresztowały krzyż smoleński. Nakręciłem wówczas w tamtym miejscu, gdzie nadal gromadziły się grupki ludzi, króciutki film. Co prawda Andrzeja Hadacza na nim nie widać, ale pojawiają się również dość dziwne postacie, mówiące dziwne rzeczy… Wygrzebuję dziś ten filmik z zakurzonego archiwum i puszczam w obieg. Może jeszcze ktoś inny podejrzany zostanie na nim rozpoznany?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *