Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Przeciwko podwyżce VAT na Krakowskim Przedmieściu

Stowarzyszenie KoLiber i radio wolnościowe Kontestacja.com organizują w dniu 26 sierpnia 2010 roku protest przeciwko podwyżce VAT. W specjalnym komunikacie czytamy:

„Wspólnie z radiem wolnościowym Kontestacja.com organizujemy protest przeciwko podwyżkom podatku VAT. Sprzeciwiamy się podnoszeniu stawek podatku VAT w tym roku oraz zapowiedziom możliwości kolejnych podwyżek w następnych latach. Podatki w Polsce są za wysokie, a dalsze ich podnoszenie zahamuje i tak już skrępowany wzrost gospodarczy. VAT na poziomie 23% czy 25% dotknie przede wszystkim osoby ubogie, o niskich dochodach.

Jednocześnie wzywamy rząd do przeprowadzenia reformy finansów państwa i do cięć budżetowych oraz do pozostawienia pieniędzy Polaków do ich dyspozycji.

Protest odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18 przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Zapraszamy do polecenia tego wydarzenia znajomym na Facebooku.”

vat_protest


S


7 Responses to Przeciwko podwyżce VAT na Krakowskim Przedmieściu

 1. Michał napisał(a):

  VAT to jeszcze nic hehe dziś Tusk pogroził palcem Otwartym Funduszom Emerytalnym (ponoć jakaś konferencja była z tej okazji). Reforma emerytalna to dopiero będzie spektakl

  mnie to nie dziwi, że wszystko postanowione i nieodwołalne.

 2. paweł napisał(a):

  Tusk chyba bawi się w Putina, który temu pogrozi paluszkiem, tamtego postraszy, innego znów zwolni.
  Naprawdę śmieszny człowieczyna… To poklepanie przez Wielkiego Sojusznika po plecach w Smoleńsku i następnie przytulenie do piersi chyba mu do głowy uderzyło…

 3. masd napisał(a):

  Wczoraj, 25.VIII.2010, w środę, jak zwykle dość późno był program p.Jana Pospieszalskiego – „Warto rozmawiać”, trafiłem na końcówkę wypowiedzi p.Wojciecha Cejrowskiego. Bardzo ostro pojechał po Donaldzie i Bronisławie Marii. Czy ktoś wie kiedy ten program będzie powtórzony w TVP”Poloni” i jaki był temat oraz cały przebieg tego programu. Czy gdzieś można go obejrzeć? Kto był z gości programu? Czy dyskusja była jak zwykle kłótnią?

 4. Michał napisał(a):

  niestety nie widziałem programu. może niedługo ktoś wrzuci na youtube, bo sporo tam odcinków tego programu. chętnie znów zobaczę Cejrowskiego w akcji

 5. paweł napisał(a):

  P. Cejrowski zabrał głos chyba tylko dwa razy: w początkowej części programu i na końcu. Prowadzący trochę jakby o nim zapomniał. Najwięcej chyba mówił jakiś profesor ateista z UJ-tu i red. Wróblewski. Był jeszcze red. Warzecha i jakiś Pan, obrońca krzyża.

 6. Adam Karpiński napisał(a):

  Było około 500 osób. Przechodnie żywo zainteresowani, entuzjastycznie reagowali na protest przeciwko podwyżce podatków (i niech mi nikt nie wmawia, że idee konliberalne muszą koniecznie cieszyć się złą sławą). Z tego, było widać wszystkie stacje przynajmniej na ten moment opuściły „sprawę krzyża” i zajęły się tym, co naprawdę dotyka i jeszcze mocniej dotknie Polaków. Przynajmniej przez chwilę sztuczny temat zastępczy był w cieniu.

  To jeszcze nie koniec, walczymy dalej!!

  Wszelkie informacje o dalszych działaniach –> http://www.facebook.com/event.php?eid=108002162589774&ref=ts#!/pages/Stowarzyszenie-KoLiber/295394905529?ref=ts

 7. paweł napisał(a):

  Panie Adamie,
  pisze Pan, że były różne telewizje… Może coś przeoczyłem, ale starałem się wczoraj od wieczora śledzić programy informacyjne, właśnie z powodu wiecu przeciwko podwyżce VAT. Niestety, nigdzie niczego nie ujrzałem, poza krótką notką na pasku w TVP Info, że odbyła się …”kilkudziesięcioosobowa pikieta przeciwników podwyżki VAT”. Ale powtórzę… może coś przeoczyłem…
  Chyba trzeba się nazywać Taras i krzyczeć „Krzyż do góry nogami!”, by TVN 24 transmitowała na żywo…
  Pozdrawiam
  P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *