Szwajcarzy zdecydowali o obniżce VAT, który i tak jest tam bardzo niski

Szwajcaria rządzi się swoimi prawami. Instytucja referendum, nieznana w takiej skali w innych krajach, pozwala obywatelom rzeczywiście współdecydować o tym, jakie prawo jest tam stanowione Czytaj więcej »

 

Przedsiębiorcy opowiedzą o sobie

Fundacja PAFERE zaprasza w sobotę, 27 lutego 2010 roku na konferencję „PRZEDSIĘBIORCA: ZAWÓD CZY POWOŁANIE?” oraz doroczną Galę Nagród Konkursu „MAGISTER PAFERE” – na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii.

Podczas konferencji wystąpią przedsiębiorcy, praktycy wolności gospodarczej, właściciele firm. Przedstawią swoje doświadczenia z prowadzenia własnego biznesu, ocenią z perspektywy czasu tę przygodę oraz podzielą się  swoimi spostrzeżeniami na temat działalności prywatnego przedsiębiorcy w Polsce ostatnich 2 dekad. Udział wezmą: Jan Kubań – szef firmy informatycznej Quality Business Software z Warszawy, Andrzej Barański – prezes krakowskiej firmy Herbewo International, Bogdan Ludkowski – założyciel i szef giełdowej spółki Intakus S.A. z Wrocławia.

Po wręczeniu Nagród, wystąpieniach i dyskusji odbędzie się polska premiera filmu „The Call for Enterpreneur” wyprodukowanego w roku 2007 przez amerykański ACTON INSTITUTE oraz kiermasz książek i poczęstunek.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 12.00 w Pałacu Sapiehów, przy ul. Zakroczymskiej 6 w Warszawie (obok Rynku Nowego Miasta)

Więcej szczegółów oraz pełny program konferencji…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *