Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Przekaż 1% dla Fundacji PAFERE

W okresie rozliczenia podatku dochodowego, w jakim właśnie jesteśmy, można przekazać 1 procent podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Przypominamy, że status OPP posiada Fundacja PAFERE, która już od ponad 10 lat zajmuje się w Polsce edukacją wolnorynkową.


Fundacja ma na swoim koncie liczne publikacje, organizację wielu konferencji o tematyce gospodarczej, konkursów popularyzujących zasady zdrowej ekonomii i plany na przyszłość. Z jej dorobkiem można się zapoznać korzystając ze strony internetowej pafere.org.

Ci, którzy chcieliby dołożyć swoją cegiełkę do wzrostu świadomości Polaków w sferze gospodarczej, przyczynić się do rozwoju wolnorynkowej edukacji, mogą wesprzeć Fundację PAFERE 1 procentem podatku dochodowego. W formularzu zeznania podatkowego zeznania podatkowego należy wpisać w odpowiednią rubrykę: „równowartość 1% należnego podatku dochodowego”, oraz nazwę: „Polsko - Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego”, podając nr KRS – 0000278610.

Więcej szczegółów...


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *