Jaki jest ulubiony ustrój lewicy?

Holandia jest krajem wolnym tylko połowicznie. Zakres wolności z roku na rok maleje. Jest coraz więcej regulacji, coraz wyższe podatki Czytaj więcej »

 

Przykład niemieckiej tolerancji

Polskie media i leming-społeczeństwo zawsze brało i bierze przykład z dobrych praktyk stosowanych na zachodzie. Tamtejsza mentalność i zamiłowanie do tolerancji, umiłowanie braci i sióstr, bez względu na ich wyznanie, narodowość, czy orientację seksualną są godne naśladowania. Tam jest tak pięknie i cudownie. Kraina mlekiem, miodem, tolerancją, pokojem i miłością płynąca!


Dobra, żarty, żartami, a teraz na serio.

Kiedy w Polsce ktoś zostawia mydło na płocie obok synagogi – media drą się wniebogłosy na temat polskiego antysemityzmu, braku tolerancji i narastającym faszyzmie.

Kiedy w Niemczech napierd*** się muzułmanie z żydami, czy nawet obrzucają koktajlami Mołotowa synagogę – media milczą. No tak, bo po co mówić, że na zachodzie, który świeci dla nas przykładem, wcale tak pięknie nie jest. W końcu przecież pięknych, cudownych idei nie niszczy się brutalną rzeczywistością, czyż nie? No, to zależy o jakie idee chodzi, bo na przykład patriotyzm jest gnębiony na każdym kroku...

A teraz obejrzyjcie sobie filmik, jak to w Essen 18 lipca 2014 roku wyglądała stosowana w praktyce tolerancja, pokój, miłość i takie tam bzdury:

A jeszcze lepiej dzień później w Paryżu:Trąbili o tym w Onecie? Bo nie widziałem...

Oleg Siewierny


2 Responses to Przykład niemieckiej tolerancji

 1. Sceptissimus napisał(a):

  Tak, to jest problem. Problem rosnącej z roku na rok masy młodych (pewnie nawet wykształconych) ludzi, nie potrafiących w sposób logiczny komunikować się ze swoim otoczeniem.
  I tak czytamy np.:”Przykład niemieckiej tolerancji” a kawałek dalej „Kiedy w Niemczech napierd*** się muzułmanie z żydami, czy nawet obrzucają koktajlami Mołotowa synagogę – media milczą. ”
  No to ja się zapytowywuję tegoż komentatora: co ma piernik do wiatraka?
  W czym „niemiecka tolerancja” przeczy wydarzeniom w Essen (i nie tylko)?
  Czyż nie jest właśnie dowodem wielkiej tolerancji (wielu twierdzi, że o wiele za wielkiej) cierpliwe znoszenie ekscesów organizowanych we własnym państwie przez obcą hołotę?

 2. torpedo napisał(a):

  Widzę tam flagi palestyńskie, tureckie, tunezyjskie, libańskie i jeszcze inne, prawdopodobnie islamskie. Więc to jest antyŻydowski protest mahometan, tak w ogóle dość mocno uzasadniony masakrami armii Państwa Żydowskiego na Palestyńczykach, tak muzułmanach jak, i chrześcijanach. Protestują gwałtownie i bardzo emocjonalnie obywatele Niemiec o narodowości innej niż germańska. Czy to świadczy o antysemityzmie Niemców? Trudno z tych filmików to stwierdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *